Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nektek melyik volt a kedvenc...

Nektek melyik volt a kedvenc android verziótok?

Figyelt kérdés

Ezt úgy èrtem amelyik nektek legkevesebett fagyott.

pl nekem a kedvencem 2.3.5 mert nekem ez fagyott legkevesebbet.

De most pl az 5.0 szarrá fagy pedig 4 magos2 GHZ es procival ès 2 gb rammal nem kène.



2015. jan. 1. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:

szintén 2.3

jól lehetett rootolni

2015. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
4.1,4.2,
2015. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a legfrissebb lenne a kedvencem. Természetesen megfelelő hardver is kell hozzá, amire nincs pénzem :D
2015. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a 4.4.2 van az ASUS MemoPad 7-men, és szuperül átlátom, csak az ASUStól származó frissítések belerondítanak néha a dolgokba, de egyébként kítűnő.
2015. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5.0
2015. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4.4.4 van fent és nem fagy. De előtte a 4.3 sem fagyott ezen a telefonon, egyszer sem. Lehet, hogy normális telefont kell venni és normális romot kell rátenni, nem ilyen tákolt fosványt?
2015. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ICS 4.0.4
2015. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
S4 szerintem nem egy összetákolt szzar ès gyári android van rajta ès fagy az is az 5.0 amit leírtam az a tabom ami szintèn nem volt olcsó de az is fagy
2015. jan. 2. 17:27
 9/9 anonim válasza:

GN4.4.10

Allview X2 Soul-ommal még egyetlen egy fagyás se jött össze, elég jól bírja.

1,7Ghz-es Octa Core MediaTek MT6592 van benne, pontosítva egy 8 magos kis erőgép.

Mellé társul 2Gb ram és egy Mali 450 grafikus gyorsítótár is.

Mindent visz mit kell neki, egyszerre akár 10-20 oldalt is, különféle feladatokat, videókat, játékokat.

Mind ez mellett Full HD-s minőségben.

Amit csak az aksi bán, hiába 2300 mAh Li-ion-os.

(Bocsánat picit eltértem. :$)

Egyébként ez a fagyás kérdése annak függvényében áll, ki mivel rendelkezik, néha egy-egy hiba bejöhet akkor is mikor már drágább terméke nem lehetne is az embernek, de viszont a kiadótól is függ, hogy mit ad a felhasználó kezébe, ezt is figyelembe kell venni!

Ki mivel rendelkezik alatt értem, hogy mostanság ezek a dísz iPhone-ok, illetve Galaxy-k kezdenek hanyatlani. Senki nem veszi észre, hogy a márkát és minőséget veszik lassan, nem a tudást.

Jönnek lassacskán fel a Huawei-k, Lenovo-k és egyebek.

Egyszer csak azt veszi majd észre az ember, hogy egy 200 ezres Lenovo okosabb lesz egy 400 ezres iPhone 7-nél.. De majd mindenki idővel..:)

2015. jan. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!