Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AMD FX 8350 processzorom...

Az AMD FX 8350 processzorom eyfinity mellett nagyon melegszik. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

AMD FX 8350-es processzorom van és amióta az MSI R9 280x kártyámra rákötöttem 3 monitort játék közben 62 fokra megy fel a cpu. Coolermaster 212 EVO-m van, ami elvileg elég a hűtésre. A házam egy coolermaster silencio, amibe 2 ventillátor forog még plusszban.

A kérdés, hogy hűtőt kell-e cserélnem (és ha igen, akkor mi alkalmasabb a mostaninál), vagy elég egy újra pasztázás (2 éve volt) esetleg elérek-e valamit, ha beszerelek a házba még egy ventit? Minden választ köszönök.



2015. jan. 2. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel 2 éve pasztáztad legutóbb, ezért elsősorban pasztázd újra valami jó minőségű pasztával.
2015. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A cpu hűtőd egy igazán jó darab (nekem is ez van semmi gondom vele)

- Ahogy az előttem szóló mondta, paszta csere.


Bár ahogy nézem azt a silenciot egy igazi szauna lehet ott bent...főleg CSAK 2 ventivel egy amd-s rigben....(szóval szerintem az is gond lehet, hogy nincs elég ventid, vagy a mostaniak vannak "rossz" helyen)

2015. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval.
2015. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért az a 62 fok nem hangzik olyan nagyon vészesnek. De egy újrapasztázást mindenképp megér a dolog.
2015. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 62 fok azért lehet sok a mert nem találtam egyértelmű leírást arról, hogy a processzornak mi a maximális hőfok, amit elbír, és ha a téli hónapokban 25 fokot dob (alapjáraton 37) a 3 monitoros játék, húzás nélkül a hőfokon, akkor mi lesz nyáron a 40 fokban. Minden eddigi választ köszönök, megpróbálom a pasztacserét és berakok még egy ventit. Ha esetleg valaki tudja és megírja, hogy ezeknek a prociknak mi a max hőmérséklet, ami még nem káros, azért hálás lennék.
2015. jan. 2. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nyáron már gond lehet. Egyébként nagyjából akörül van.
2015. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, 70°C a T junction.
2015. ápr. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!