Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokártyát érdemes...

Melyik videokártyát érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Több tesztben is olvastam, hogy az r7 meglehetősen sokat fogyaszt, amit a teljesítménye nem indokolna. Na mármost én egy i5-ös 4gb-os géphez venném egy 450W-os Chieftec társaságában (remélem ez az r7-hez is elég) és tök mind1, milyen beállításokkal csak 1080p-ben tudjak játszani 1-2 éves játékokkal is (kivéve ilyen Watch Dogs, AC Unity féle játékokat). Nem tudom, hogy az r7 260x annyival jobb kártya a gtx750-nél mint amennyivel többet zabál, de hátha ti okosabbak vagytok, mert tesztek alapján nem tudom eldönteni, hogy kompromisszumokkal való gamezéshez full hd-ben elég a gtx750.



2015. jan. 3. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bocs a helyesírásért!

Jobban tartja az árát mind az R7 260x.

2015. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"mert kevesebbet fogyaszt"

Erről már leírta ma véleményem fentebb.


"elég neki egy 7 ezres táp"

450-es Chieftec van a kérdezőnek, az bőven elbírna még egy nagyobb Radeonnal is.


"játékok alatt nincs különbség"

De van, mivel a 260X majdne ma 750Ti szintjét hozza.


" jobban tartsa az ár"

Ez meg csak találgatás. Ha elavul, egyiket sem fogják sokért megvenni, ha lesz helyette jobb jó áron.

2015. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából kvázi egész nap megy a gépem, szóval ha terhelés nélkül a két kártyának hasonló a fogyasztása ráadásul jelentéktelen összeg (sosem mértem), akkor végülis mind1 ha az r7-t veszem meg.
2015. jan. 3. 16:54
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül a hozzáértők az ajánlott kategóriába sorolják a GTX 750-et. De neked biztos jó lesz a Radeon R7 260X tesztelt verzió is.


[link]

[link]

2015. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!