Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD inicializálás?

Huncutpicur kérdése:

HDD inicializálás?

Figyelt kérdés

Van egy HDD-m, ami kapott egy másik elektronikát. (Az előző valami miatt behalt.) Mikor beteszem a HDD dokkolómba, akkor felpörög a HDD és megy.

A rendszer felismeri hogy valami van a dokkolóban, a Windows 7 lemezkezelő, meg a HD Sentinel is látja, viszont azt írja ki, hogy: "Ismeretlen lemez Nem inicializált". Ha inicializálni akarom, akkor azt írja: "Az eszköz nem áll készen."

Rengeteg adatom van rajta, így particionálni nem akarom.


Mit tudok vele kezdeni?



2015. jan. 3. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Hogy tettél bele másik elektronikát? Tisztaszobában?
2015. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj, hát gondolom nem ő csinálta, hanem a szerviz.
2015. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De csinálnak bárhol is ilyet adatmentés nélkül? Oda kellene visszavinni inkább.
2015. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:

Live linux alatt próbáld meg, mert az RAW fájlrendszert is olvasnak. Mondjuk ez nagyon speciális helyzet, csoda lenne, ha működne akármi is. "Az elektronika cseréjét csak a drive-ok 10-15%-a viseli el ha azonos a firmware is bennük." (az arra szakosodott helyen) - a szakértő szerint.

Vagy a kettő adatmentő programot kipróbálhatod: Recuva, vagy Get Data Back for NTFS.

[link] utóbbi egy évre szűkítve, hátha látsz valamit a saját kérdéseden túl.

2015. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WoodyHUN válasza:
Én is elektronikát cseréltem a HDD-en és így jártam. Az előző panelról átforrasztattam a firmware-t és minden adatom hiánytalanul visszajött.
2016. ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!