Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sötét a Godzilla film...

Miért sötét a Godzilla film éjszakai jelenetei közben a laptopom kijelzője?

Figyelt kérdés
A múltkor úgy döntöttem, megnézem a Godzilla új változatát, azonban ha nem volt fényforrás a filmben,(pl. a "csata" jelenet) akkor konkrétan semmit nem láttam, csak hallottam. Másnál egyelőre még nem vettem észre, hogy pl egy filmnél sötét lenne a kijelző, internetezésre pedig tökéletes, kényelmes a szememnek, kb. 3/4-énél van a fényesség. Próbáltam a gammán is állítani, kevés sikerrel. Az érdekelne hogy veletek is előfordult-e ilyesmi vagy valami megoldás esetleg? Csak mert az asztali PC-m monitorja rendesen megjeleníti, holott ez sokkal szebb képet ad bármilyen alkalmazás(pl. játék közben) vagy bármikor.
2015. jan. 4. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Laptop kijelzők nem a minőségükről híresek...
2015. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen a képernyő kontrasztaránya?
2015. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A film van igy elkészitve hogy minél olcsóbb lehessen, erre mindenki panaszkodik hogy full sötét.
2015. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2015. jan. 6. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!