Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "i/o eszközhiba miatt nem...

GreenLime kérdése:

"i/o eszközhiba miatt nem lehet a kérést végrehajtani" Mit tehetek? (Bővebben ha megnyitod)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy WD10EZEX 1TB-s winyót!

Bementem a Vezérlőpúlt > Rendszer és Biztonság > Felügyeleti eszközök > Számítógép kezelése > Tárolás > Lemezkezelő be. Ott ki is írta, hogy a Lemez 1 nevezetú meghajtót partícionálni kell. Partícionáltam is, de azonban ezt írta ki: i/o eszközhiba miatt nem lehet a kérést végrehajtani ... Váltottam MBR módszerről GPT módszerre. így is ugyan ezt írta ki, és utánna kerestem itt. Azt írták rá, hogy hibás lehet a SATA kábel. Kicseréltem, ezúttal nem írt ki semmilyen hibát indításkor, de meg még mindig azt írja. Segítenétek nekem?


A konfigom:

-Asus M5A78L-M LX3 Alaplap

-AMD FX(tm)-4130 Quad-Core processor

-AMD Radeon R7 200 series videocard

(ACPI ×86 alapú PC)



2015. jan. 5. 16:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!