Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért romlik el az egér és...

AWP HunteR kérdése:

Miért romlik el az egér és milyen márkájú egeret kéne vennem ami nem romlana el?

Figyelt kérdés

Eddig mindig minden egerem fél éven belül elromlott.

A leggyakoribb probléma mindig az volt,hogy volt amikor kétszer klikkelt,volt amikor meg nem klikkelt. Tudom,ez mikrokapcsolóhiba,de mi okozhatja?

Van olyan márka aminél ez nem fordulna elő?

Eddig Genius,Trust,és Silverline egereket használtam.

A mostani a Silverline.



2015. jan. 5. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendes tápot vegyél, ami nem nyírja a hardvert, és utána tök mindegy, milyen egeret.
2015. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Logitech, Microsoft az olcsóbb kategóriában, fölötte akármi. Egy MS Intellimous 5-10 évig kibírja, ha te is akarod.
2015. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hypno ***** válasza:

A Logitech egerek viszonylag strapabíróak. Nálam baváltak a Microsoft és A4-Tech egerek is. Viszont ami elromolhat az előbb vagy utóbb el is fog.

A mikrokapcsoló hibát a rossz minőségű mikrokapcsoló beépítése okozza. (De hát valamitől csak olcsónak kell lennie az olcsó egereknek.)

2015. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden kedves válaszolónak az ötleteket! :D

az első válaszolótól kérdezném,hogy érted az hogy nem nyírja a hardware-t?

2015. jan. 7. 18:07
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Érdekes táp lehet ami csak egereket nyir ki:

Elektromos egérfogó:P

Szerencse is kelhet hozá meg nem eröböl kel, ha anyit nyuzod érdemes premium egere penzt szani

2015. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na mögvettem a Logitech egeret,meglátjuk meddig bírja! :DD
2015. jan. 13. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!