Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kössem be?

MGamer33 kérdése:

Hogyan kössem be?

Figyelt kérdés
[link] -Egy ilyen kábelt vettem a videókártyámhoz. Elég bekötni az egyik felét, vagy mind a kettőt be kell? A videókártyám: Gigabyte GTX650 OC 2GB

2015. jan. 6. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
ha 6 kábel megy a feketébe, és 6 a vidikariba, akkor szted ? )
2015. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fekete vége megy a kártyába.(ott lesz egy soma 6pines molex átalakító rész). A másik kettő része egy szabad tápkábelre dugod.
2015. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*sima
2015. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elnézést én írtam rosszul a kérdést. A molex csatikból elég egyet bekötni, vagy mind a kettőt be kell?
2015. jan. 7. 00:13
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

2molex kell

Rosz vétel volt ez az erötlen zabagép remélem használtan 15 körül de garisan veted

2015. jan. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4: nem írtad rosszul a kérdést, az #1 válasz viszonylag értelmesen megpróbált rávilágítani arra, hogy néha lehet logikusan is gondolkozni, nem egyből gyakorin kell kérdezgetni


De akkor próbáljuk újra. Ha egyből megválaszolnak mindent, és semmin se gondolkozol, egy idő után elbutul az agy.

Szóval: ha egy 2 elemes órába csak 1 elemet raksz fog működni?

2015. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg mert ilyen átalakítóból van olyan is aminek csak 1 molex bemenete van, elcseszni meg nem akartam ezért kérdeztem meg.
2015. jan. 8. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!