Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hozzáértő szakember/felhasznál...

Davidzon94 kérdése:

Hozzáértő szakember/felhasználó segítségét szeretném kérni iMac G3 RAM bővítésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
iMac G3 Rev. A-ról van szó. Érdekelne, hogy milyen RAM-ok kompatibilisek vele, mennyi a maximális bővíthetőség? Illetve, mi az az SD memória, ami az alaplap tetején található?

#memória #Apple #RAM #iMac #Apple iMac #iMac G3 #Apple iMac 3G #Apple Ram #Apple memória
2015. jan. 7. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt az oldalt a specifikációkhoz:

[link]

Ahogy láthatod, hivatalosan csak 2x128MB SD RAM-ot támogat, gyakorlatban egy 256-os és egy 128-os modullal is működni szokott (összesen 384MB).

Mondjuk nem tudom, mennyire lenne érdemes ezt bővíteni, amennyiért be tudod szerezni a RAM-ot, azért kapsz egy gyorsabb G3-asat.

2015. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Ismerem ezt az oldalt és tényleg ez a legjobb. Igazából személyes tapasztalatra is kíváncsi lennék. Mivel ezen az oldalon, ha jól láttam 66 MHz-s RAM-ot írnak hozzá. Egy másik amerikai oldalon az OWC-n 100 MHz-s CL2 PC100-asat. Én 133 MHz-sel próbáltam és gond nélkül ment.Tehát a kérdé az, hogy milyen RAM-ok jók még bele a személyes tapasztalat alapján?
2015. jan. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!