Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az usb 3. 0-s csatlakozóval...

SteveASD kérdése:

Az usb 3. 0-s csatlakozóval ellátott hdd rack, hogy lehet 3. 0, ha usb 2. 0-s csatlakozóval van ellátva a merevlemez velől?

Figyelt kérdés

Hali!

Ezeket a merevlemez házakat nézegettem és nem értem, hogy hogy a viharba lehetne ez 3.0


[link]


Egy usb mini csatlakozó van rajta szerintem és kicsit ellentmondásos. Ha abban valahogy megtalálható a 8-10 szál akkor ok, de akkor meg eléggé nem szabványos, vagy ezt így nem értem. Köszi! btw vastag kábel megvan, de gyanús a dolog.



2015. jan. 8. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire jó a monitorod színhelyessége de nekem kék a belseje ezáltal 3.0 a kábel de vettem a fáradtságot és megnéztem egy videót róla és tényleg.Mi nem szabványos?

[link]

Nem a kábel színe számít.

2015. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:

"Nem a kábel színe számít."


A kérdező talán azt nem érti, hogyan lehet standard mini USB B csatlakozó az eszközön, amiben csak 5 jelvezeték van.

Az USB 3.0-hoz ugyanis 8 jelvezeték szükséges.


[link]

[link]

2015. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, Szirty. Valahogy így értettem. Nekem nagyon fake gyanús, főleg hogy még az usb dokumentáció szerűségében se volt szó Az A,B, micro csatlakozón kívül másról és az a gyanúm, hogy nem is létezik.
2015. jan. 8. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!