Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik fejhallgatót vegyem...

Melyik fejhallgatót vegyem zenehallgatásra?

Figyelt kérdés

Adott 3 fejhallgató. Szeritnetek melyik lenne a legjobb zenehallgatásra? elginkább hip-hopot hallgatok, szóval a jó basszus fontos lenne. Illetve játékra melyik a elgjobb zhene mellett?


[link]


[link]


[link]



2015. jan. 8. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a steelseries-t venném.
2015. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld pacsi, egyébként indokot tudnál írni?:)
2015. jan. 8. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem, Logitech G430. Ha utcára kell, akkor nem szóltam.
2015. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

EGYIKET SEM!!!!!! FŐLEG NEM ZENÉRE!!!!!!


Sennheiser, AKG, Koss, meg az igazi nagy ágyuk, de azokat inkább hagyjuk is... Na ezek valók zenére... Nem ez a 3, túlárazott, szardarab!


Egyébként személyemben egy versenyszerűen (volt) CS-st köszönthetsz, megjártam a hazai legnagyobb versenyeket, és elmondanám neked, én SOSE venném meg ezeket a gamer szarokat. 800hufos mikrofon +20ért valami értelmes sennheiser. Ennyi. 20-20khz-es razerekkel te ne nagyon várj értelmes, szép, dinamikus hangokat egyetlen zenében sem. Ha mindenképp ezek a vackok közül kell választani, akkor a siberia, de én azt is utálom. Volt már a házban olyan, de a HD515-öm sose adnám érte, maximum a kukába basznám ki. Tényleg no offense, de ezek semmire se valók úgy isten igazából, mert játékra ugyan olyan, ha nem jobb lesz egy audiophile füles is, csak abban még egy Enya-t is el lehet hallgatni, meg éppen egy hard techno is jól szól.

2015. jan. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!