Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapomba (Asus m5a97...

Az alaplapomba (Asus m5a97 pro) 2x2 gb 1600 mhz ddr3as memória van és a következőre lennék kiváncsi, van e értelme még 2x2 gigát vennem ugyanebből a fajtából?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Proharverről jövök kincsem:

[link]


"Utálom, amikor az ilyenek oktatnak ki."

Senki nem oktatott ki senkit és te semmilyen ténnyel nem támasztod alá amit írsz csak egy fake youtube videóval. Én egy videó belinkelését se tudásnak se oktatásnak nem minősítem, továbbá:

"Attól, hogy te nem értesz hozzá, attól még lehet igazam nem gondolod?"

A saját idilis világodban ahol mindenki egy Istenséget áld és imád ott lehet igazad félmondatos, érzelmi alapokon nyugvó kijelentésekből.


Mellesleg:

"Utálom, amikor az ilyenek oktatnak ki."

Ki oktatott ki? Mivel oktattak ki? és mit kell utálni? Lehet gépszerelés közben nincs min levezetni a feszültséget mert eszközök rongálását levonják a hóvégén de van erre is megfelő topik, szoba nem itt kéne érvényesülni a "akkorIsLevezetemRajtaAKissebbSégiKomplexusomat.exe"


Remélem jól felbosszantottam a mindentudó 1000 mester kollégát, mivel ma este már nincs kedvem dolgozni és várom a válaszod.

2015. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
2x2gb vagy van értelme nagyobbat is venni . Mondjuk 2x4et ?
2015. okt. 15. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!