Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopomban a grafikus 2...

A laptopomban a grafikus 2 perc alatt terheles alatt felmelegedhet akar 25 fokot is?

Figyelt kérdés
Terheles nelkul 45-50 C korul van a videokartyam homerseklete, ha elinditom a NFS The runt 2-3 perc mulva felmegy 70C-re es a grafikus gyorsasaga 975Mhz-rol leesik 400Mhz-re, es a jatek nagyon lelassul. dual graphic 8670M+ 8650g. Vettem hutot a laptop ala, nem segitett. Ha a videokartya lehul meg akar jatek kozbe 64fokra, ujbol felgyorsul, de fel perc utan ujbol lelassul.

#videokartya homerseklete
2015. jan. 10. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlmelegedik sajnos lehet! Újrakellene pasztázni a hűtőjét. Csak szerviz!!!!!!!!!
2015. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De az is lehet segít ha egy laza kompresszorral kifújod!
2015. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-3 hetes a laptop, lehet akkor is ,hogy ujra kell pasztazni?
2015. jan. 10. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Huh akkor nem! Esetleg akku-ról játszol vagy konektorba dugva? Akkuról akku kímélés miatt előfordulhat, ha hálózatról is csinálja akkor nincs ötletem.
2015. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Halozatrol jatszok, a CPU mindeg 4-5 fokkal a grafikus felett van, es parhuzamossan emelkedik. De az nem lassul, esetleg at lehetne allitani,hogy ne lassuljon 70 foknal, hanem esetleg 75-80-nal? A grafikusnak a max homerseklete 105-fok kellen,hogy legyen ha jol tudom.
2015. jan. 10. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:

És ujrapasztáznám de nem szervízben.


Nekem a gyárihoz képest az mx3 paszta -10 fokot jelet játék közben

2015. jan. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!