Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes most pc t fejleszteni,...

Érdemes most pc t fejleszteni, vagy érdemesebb mondjuk megvárni a windows 10 et, vagy a piac alakulását?

Figyelt kérdés

Most nézegettem az árakat piszokul el vannak szállva,a mostani gépemből amit esetleg cserélnék azok ezek lennének

-MSI P67A-GD55 alaplap

-Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz ram

-Intel Core i5-2500 processzor

-Gigabyte 7850 OC 2GB GDDR5 GV-R785OC-2GD videokártya

-Cooler Master Hyper 612S processzorhũtő

Cooler Master V450S 450W tápegység


Nézegettem az intel i7 procikat 80EFt től indulnak az nagyon sok,nem tudom i5 öst érdemes venni? Nekem most ez a i5 2500 van,meg mondjuk a processzorhűtő is jó mélg akár i7 hez is.


2015. jan. 12. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez a gép simán jó még 3-4 évig, ne cseréld le.
2015. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ehhez még szerintem se kell hozzányúlni, várd meg legalább a következő generációs i5-öt, vagy talán még ddr4ig is ki tudod húzni
2015. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ok akkor még nem nyúlkálok bele,csak játszani is szoktam,azért kérdeztem,ja amúgy most vagyok op rendszer telepítés előtt,használtam már win 8 ast laptopon nekem úgy nem jött be,de gondolkodtam win 8.1 ben de csak a memória kezelés végett,hogy jobb mint a win 7 esé,viszont az alaplaphoz csak win 8 ig van driver,de több helyen is azt írták,hogy a win 8.1 esen nem minden win 8 driver működik,nem úgy van mint régebbi kiadásoknál,ez igaz?
2015. jan. 12. 12:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Amire érdemes lenne várni az a következős r9 3xx-es radeon széria amit elvileg év közepén dobnak és akkor fognak zuhanni a videókártya árak.

Ha annyira fontos akkor is csak a videókártyát cserélném a helyedben.

2015. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És melyik videókártyát ajánlanád?És ez a konfi akkor egy erősebb karit is el visz?
2015. jan. 12. 13:30
 6/12 A kérdező kommentje:

Nézegetem a kártya árakat de gyártón ként is eltérőek,tudom amiket nézegetek erősebbek a 7850 es kártyámtól tehát mellé nem nyúlhatok.Bár nézem van ami egyik gyártónál ugyan azon az áron 2gb s a másiknál meg 3gb meg a leírásnál a sáv szélesség sem ugyan az.Egyébként fura r9,vagy r8 között is különbségek vannak,kicsit nehezen igazodok el köztük,valami best buy lenne jó.


Ezeket nézegettem

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


egyenlőre ezeket néztem,nvidiában nem vagyok otthon,viszont kicsit drágállom most ezeket a kártyákat.

2015. jan. 12. 13:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Kétszer erősebb...és? Feltétlen szükséged van erre az erőre? 2 év múlva meg négyszer erősebbet kapsz majd a pénzedért. Akkor fejlessz, ha már több, számodra fontos játékot sem visz el a géped low-medium beállításokon. Attól, hogy egy-egy (többnyire rosszul optimalizált) konzol-port nem indul el, még nincs ok aggodalomra. A géped támogatja a Mantlet és várhatóan majd a DX12-őt is. Ülj le elé, játsz és ne azon izgulj állandóan, hogy mikor fog akadozni, mikor kell fejleszteni. Jobbat, szebbet, okosabbat mindig lehet kapni, csak minek, ha nincs rá szüksége az embernek, mert jelenleg egy Pentium procival és a bele integrált GPU-val is ki lehet próbálni majdnem minden játékot.
2015. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar low-medium beállításokon játszani, amióta megengedhetem magamnak én sem az alsó kategóriából válogatok. Vga csere ajánlott, de én is megvárnám az új amd kártyákat(ha nagyon nem akarsz várni, akkor szerintem gyűjts még egy kicsit, és vegyél egy 970 et - vagy ha mindenáron amd t akarsz, akkor 290 et, már 88k körül is lehet kapni). Cpu még egy jó ideig elég lesz, akkor lehet csak gondod, ha nagyon elkezdenek szállingózni a sok szálra optimalizált játékok.
2015. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát én full hd ban szoktam játszani,most pl a gta 5 öt várnám ha törik ha szakad azt még végig szeretném játszani.


Egyébként ok hogy a proci jó de alaplap miatt nem lesz gond pl,hogy nem igazán támogatja a windows 8.1 et mert a driverei csak win 8 ig vannak?

2015. jan. 12. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezen egyenlőre ne fejlessz, várj még vele egy kicsikét (1-2 évet) és akkor írd ki újra ezt a kérdést :)
2015. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!