Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy ennyire rosszul az...

Miért megy ennyire rosszul az Assasin's Creed Unity? Másnak is rosszul megy hasonló géppel?

Figyelt kérdés

Jelenlegi gép:


Processzor: AMD Athlon II X4 760K 4x3,8 Ghz FM2+Arctic Cooling Freezer a11

Memória: 4GB Kingmax DDR3 1600Mhz+2GB Kingmax DDR3 1600Mhz

Videókártya: Sapphire R7 260x 1GB DDR5 11222-05-20G

Op. rendszer: Windows 7 Home Edition 64 bit

Alaplap: Asrock FM2A55M-VG3+

Merevlemez: 500 GB Western Digital (WDC WD500AAKX-00ERMAO)

Hangkártya: Realtek ALC662 (integrált)

Ház: Segotep - PS-371D

Tápegység: Chieftec 400W iArena GPA-400S

Monitor: ASUS VH193D (19")


Nem vagyok nagy kocka, nem is tartom magam annak, nem sokat játszok és tényleg nem is igazán sok játék tud lekötni, tavaly is talán max a Far Cry 4, Mordor.

Viszont nagy AC fan vagyok minden részét kijátszottam, kb az egyetlen egy játék amit az évben vártam és ez a fostalicska nem bír normálisan futni. Nekem már bőven megfelelne az 1024x768 vagy az 1280x800-as felbontás minden lowon és offolva, tudom, hogy nem a világ legerősebb gépe az enyém, sőt..De eddig még nem igazán fogta el semmi, minden elment kompromisszumokkal minimum medium beállításokon, de az vicc, hogy ez még 640x480-as felbontáson is szaggat mint állat. Néha jól menne de ez az fps leesés..Esetleg tudja valaki, hogy jön e még hozzá valami patch, vagy semmi remény? Próbáltam már 12 giga rammal is, úgy is rosszul futott. Tudom, hogy a procim se a legjobb, ezelőtt AM3 volt dehát az már "kihalt" és megbántam, hogy nem intelre váltottam, de sajnos szinte ez a legerősebb FM2+ proci amíg nem jönnek az újak. Esetleg ha húznék a videókártyán procin jobb lenne? Vagy nem éri meg? Nem igaz, hogy az egyetlen egy foshalmazzal ami érdekelne nem tudok játszani..



2015. jan. 12. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon olvastam el a leírást, csak azt szeretném mondani, hogy ez a játék pont erről híres, hogy úgymond "nincs" olyan gép amin rendesen futna. :)
2015. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Optimalizálatlan a játék. Semmi más hibája sincs :D
2015. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hm.. Akkor végy egy nagy levegőt, aztán gondolkodj el, szeretnél e ideges lenni e miatt a játék miatt.


Az én vasam.:


FSP 700W táp

Asus Sabertoth Mark 1 lap

Intel core i7 4790K cpu

16 Gb HiperX 1866 cl9 ram 4* kit

MSI GTX 980 4G Gaming vga

Samsung 850 Evo 1 TB SSD

Seagate barracuda 2 TB HDD 7200 rpm 64 mb


Nem volt olcsó a gép, és ez a játék néhol olyan fps dropokat hozott, hogy csak pislogtam.


Nem a géped rossz, hanem a játék.

2015. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor végy egy nagy levegőt, aztán gondolkodj el, szeretnél e ideges lenni e miatt a játék miatt.


Javítás:


Akkor végy egy nagy levegőt, aztán gondolkodj el, szeretnél e ideges lenni emiatt a játék miatt.


Kissé már fáradt vagyok. :D

2015. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak van akinek hasonlóval egész játszhatóan megy, tök gáz:)
2015. jan. 12. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem i5 4440,r9 270x,8GB RAM és élvezhetetlen. Nagy csalódás volt számomra pedig elő is rendeltem...

Szóval a játék optimalizáltsága csapnivaló, ne nálad keresd a hibát :)

2015. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!