Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám bekapcsolni a...

Hogyan tudnám bekapcsolni a laptopomat?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg az, hogy a bekapcsológomb nem reagált, így levettem azt a kis burkolatot, ami takarta, és láttam hogy le van törve az a kis kapcsoló az alaplapról.. Ahogy elnéztem 4 kis pöttyel volt odaforrasztva. Be lehet kapcsolni anélkül is? Fujitsu-Siemens Amilo La1703

2015. jan. 12. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, ha valami vezetővel rövidre zárod az áramkört.
2015. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké.. hogy?:d van 4 kis "csonk" egy kb 25mm2 -es négyzet sarkain. mind a 4et kell egyszerre rövidre zárni?
2015. jan. 12. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a letört darabot, abból kilehet következtetni :D de az biztos h nem egyszerre az összeset.
2015. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
visszaforrasztottam a helyére, semmi reakció.. megpróbáltam "áthidalgatni csavarhúzóval, de semmi.. nem mintha egy nagy értékű dologról lenne szó, de a merevlemezen elég sok személyes dolgom van ami így elvész.. :/
2015. jan. 13. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!