Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Razer...

Mi a véleményetek a Razer Naga 2014 egérről? Új egeret, eddiginél sokkal komolyabbat veszek, és olyan 20-25K körül szánok rá. Amivel főleg játszom: Diablo3, Starcraft2, World od Warcraft, meg hasonlók. Esetleg hasonló árkategóriában mi a legjobbnak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Tele vagyok rossz tapasztalatokkal a razer egerekkel kapcsolatban. Nekem először egy kraitem volt, dobozán x millió klikkelést kibír, meg hogy mekkora RTS egér, blablabla. Lejárt a gari, megis feküdt. Kékhaláloztatta a gépet!! :DDD


Aztán Deathadder v1, minőségtelen össze szerelés, negatív gyorsulás, ha "rossz" dpi-n használtad... Magas LOD. De nem volt rossz egér, ha azt nézzük, amit nem a razer csinált benne... Az optikája kíváló volt amúgy. Aztán DA 3.5g. Havernál még 1 3.5g, ugyan úgy járt.


Szal a lényeg, mind a három DA ugyan azzal a hibával pihent meg, a microkapcsoló és a műanyag gomb közötti rész elkopott, és már nem klikkelt. Hihetetlenül gagyi a razer egér ilyen téren. Döglenek, mint a legyek! SOHA TÖBBET!!!


Végre megjött az eszem, és vissza tértem a logitech-hez. Neked is ezt javaslom (volt magyar "top" 1.6 játékos)

2015. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem én, de Ismerősöm már 10. éve használ kizárólag RAZER egereket, és mellékesen ő megnyert néhány komolyabb versenyt játékokkal. így benne megbízom, ohgy azt mondja, hogy razzer az neki No1. A kérdésem arra irányult inkább, hogy akinek van Razer NAGA 2014, az leírhatné, hogy mennyire használható, vagy ebben az árkategóriában (20-25 ezer) mi a legjobb egér, amit tudok használni, sok gombos legyen, ez fontos.
2015. jan. 15. 08:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Na mesélj már a haverodról miféle versenyt nyert ő meg? :) Mert ha véletlen CS-t, akkor nyilván ismerem, hiszem bár én nem nyertem egyet sem, de mindenki puszi haverom azok közül, aki viszot megtette. :) Vegyed akkor ezt a vackot nekem dög8 kisbarátom, ha nem értetted meg, hogy 5ből 4 razer egér a közelemben idő előtt meghalt, akkor nyilván meg is érdemled, hogy nálad is ez történjen.
2015. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az, hogy ki az, az szerintem nem Tartozik rád :) Német a gyerek, unaktestvérem osztálytársa volt, és nem CS-vel tolja.. Hanem Starcraft, meg Starcraft 2-őt tolja, és 2 éve a Starcraft európai döntőjén lett benne a TOP 3-ban..lényegtelen.

Neki Razer a nyerő, nekem eddig nem volt komoly egerem. Lényeg, hogy sokgombos kell, mert én is Tolom a Starcraft2, hasonló játékokat, ahol sok gomb kell. Logitecnek is van egy hasonlója: a G600. Majd utánnanézek, mert az is fontos, hogy kézre álljon, és nekem igen nagy lapát tenyerem van :) de köszönöm a véleményt, Razzer-al az a baj, hogy nics köztes válasz... az emberek vagy imádják, vagy útálják :)

2015. jan. 16. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:
starcraft... ahhoz nem kell igazán jó egér, ott nyilván a razer a nyerő, a kis "úton" járó klikkje miatt. Mondom vedd meg nyugodtan, de ne lepődj meg, ha vehetsz másikat jövő ilyenkorra.
2015. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RaverLatabár válasza:
Szia, nekem volt Razer Nagám. Sokàig vágytam rá hogy hú mennyire jò lehet WoW ban..de miután megvettem nem voltam elragadtatva tőle..idegesítő volt a sok gomb meg gyakran össze is kevertem.felesleges nagyon az a sok gomb az oldalàn.van egy 6 gombos verziója,az untig elég..az egérnek nagyon jó a fogàsa..de lecseréltem miutàn abbahagytam a wow ot..most SC2 höz SteelS KANA t hasznàlok.
2015. febr. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végső soron csak a Razer naga 2014 lett megvéve, és nem csalódtam. Pont olyan mai nekem kell. a / gombosat próbáltam, az a razer naga Hex, de az kissebb, meg nagyon múanyag hatása van. Nem tudom, hogy kell-e majd mindegyik gomb, de SC2 ben már hatalmas előny, és használom is az első 9 gombot, és nem... nem keverem össze őket :) megszokás kérdése, megint más, ha valaki nem is akar megszokni valamit. Bárki Bármit mond, nekem egyelőre bevállt, igasz még csak 1 hete használom. arról nem is beszélve, hogy különböző profilokat lehet beállítani, így van egy külön a zenére netezés mellett, ide-oda kapcsolgatom a zenét, vagy a sávokat. Tény,hogy nehéz kezelni az elején, de ha megszokod, gyakorlatilag bármit irányíthatsz az egérről.

Mindenesetre köszönöm a segítségeteket.

2015. febr. 5. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!