Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érnek valamit ezek az ebayen...

Érnek valamit ezek az ebayen kapható olcsóbb egerek?

Figyelt kérdés

nem sok rosszat találni róluk bár jót se.. megéri próbálkozni? (nem kell komoly egér és keret se nagyon van rá most szóval ezektől mit gondoltok?)


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. jan. 13. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3000 forint körül lehet kapni itthon is cooler master devastor egeret , ami valószínüleg mérföldekkel jobb mint ezek.
2015. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt akartam de sehol nem találtam a környéken kiszállítással pedig már kb 5000 körül van ami nem kellemes összeg most
2015. jan. 13. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:

SZia én már rendeltem egeret olcsót. Mivel free shipping így nem fogják ráírni hogy törékeny azaz valószínűleg megkapod de nem fognak rá vigyázni és ez meg nem olyan kütyü hogy bírja a nagy gyűrődést. Nekem lyukasan érkezett meg az egér csomagja, aztán az egér problémás lett már az első alkalommal, vittem technikusokhoz, azok helyre tudták pofozni (kb 1 órát röhögtek rajta hogy hogy néz ki az egér de viszonylag rövid idő alatt megjavították) :) több évig használtam de sosem volt tökéletes.

Aztán bementem a boltba és olyat választottam ami minőség, 3000Ft, jó a fogása, minden oké vele. Tényleg nem javaslom a távol-keleti cuccokat ebben az esetben. üdv

2015. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 eVoLNT5 ***** válasza:

ilyen szar egereket miért akarsz venni?


kb 125hz-en pulzálnak az usb frekvenciával.


két megoldást mondok neked

ha olcsó egeret akarsz venni, akkor


E-Blue Cobra M-Type [E-3lue is szokott lenni]

A4Tech Bloody V3[ma] ez viszonylag olcsó, és jó szenzora is van, megéri a pénzét a kicsike, jobban mint a devastator ami béna egér.

vagy veszel egy olcsó Raptor-Gaming Bioxar GM1-et.


[link]


[ez a legjobb megoldás]


de talán még tudom ajánlani a

[link]

Zalman ZM-M201R-t

ez egy nagyon pofás egér az árához képest, a5050 szenzora miatt is :)remélem segített, na jó vételt.

2015. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én ramot vettem már probléma nélkül jött keletről pedig az törékenyebb :D mit jelent ez a 125hz-n pulzálnak? valami cikk vagy leírás segítségnek van? a4-et már használtam nekem valamiért nagyon ellenszenves volt ez a raptor meg úgy néz ki mint valami krumpli(+ ahogy láttam nincs oldalán gomb) :D a cm devastor -al mi a baj miért rosszabb mint amiket linkeltél? (csak casual "gamer" vagyok nem sokat értek hozzá)
2015. jan. 13. 20:55
 6/7 eVoLNT5 ***** válasza:

125Hz-en kommunikál az usb-vel.


jobb egerek 500Hz-re is képesek.

másik esetleges fontos dolog, hogy jó szenzora legyen az egérnek, mert nem mindegy hogy pontos az egér vagy sem.


avago 3090

pixart 3305DK\3305DK-H


ha jó olcsó egeret akarsz, akkor

microsoft wheel mouse

ezzel még bajnokságra is mentek sokan, ESR-en jó híre van. régi egerecske


CM Storm Xornet, jó szenzora van. olcsó, 6k-t megér. ilyenem van.


a4tech bloody v3 olcsó nagyon, olyan szenzora van mint egy steelseries kinzu v2-nek.


a zalman amit írtam, az sem rossz az árához képest, s nincs tükröződő oldala sem.


ha ebayről akarsz vásárolni, akkor viszont

E-Blue [E-3lue] egereket ajánlok, azok marha jók az árukhoz képest.


ezek a 2000 dpi beállítások paraszt vakítások, egy progi gamer tudja, hogy 800 DPI a legideálisabb. annál fentebb, nem is pontos egy egér. :)

nos ennyit az olcsó egerek körbevezetéséről.

2015. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eVoLNT5 ***** válasza:

profi* elírtam.

na mindegy, a raptor-gaming régi egér, de jó az is.

2015. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!