Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire képes ez a kártya:...

Mire képes ez a kártya: SAPPHIRE HD 7870 2GB GDDR5 XT WITH BOOST?

Figyelt kérdés
Használtan venném, van rajta még valamennyi garancia és 30 ezret kér érte. Azt mondja nem egy szokványos HD7870 és rá is kerestem, hogy ebben más a GPU. De erről, hogy tudnék megbizonyosodni? És ha ez valóban más GPU-s, mennyivel tud többet a sima HD7870-nél?

2015. jan. 13. 21:22
 1/5 eVoLNT5 ***** válasza:

nem sokkal :)


keress rá. tesztek is vannak biztosan a neten.

2015. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
[link] Ez az oldal azt mutatja ( 3dMark eredmények szerint ), hogy sokkal jobb. Még jobb, mint a GTX760 vagy az r9 270x. Akkor most érdemes megvenni? Nagyon jónak tűnik nekem, meg szép a hűtése is. :D
2015. jan. 13. 21:28
 3/5 eVoLNT5 ***** válasza:
nem rossz kártya, de ha lenne r9 280 használtan én azt venném az jobb mint a 7950 néha\általában
2015. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez baráti ár, nem is hirdető oldalról van. Az r9 280-asok sokba mennek használtan, vagyis többe. Ez meg, mostmár sok sok teszt végignézése után és a nyers adatok alapján jobb, mint az r9 270x, de rosszabb, mint az r9 280. Jól elleszek ezzel. :)
2015. jan. 13. 23:50
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Jó lesz bőven XT az egyik legjobb kiadása volt AMD nek sajnos nem túl sok van belöle igy érdemes elkapni, nem volt rosz hire hogy pl tonkrement stb
2015. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!