Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes frissíteni a gépem...

Érdemes frissíteni a gépem Oprendszerét Xp-ről? Konfiguráció: 2 Gb ddr2-es RAM 512 Mb Videókártya 3 Gh egymagos proci

Figyelt kérdés
Új gépet nem tudok venni, esetleg melyik oprendszerrel érdemes frissíteni (ha megéri): Win7- vagy 8 (a beszerzés nem probléma)

2015. jan. 14. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Elfut rajtuk, nekem is ilyen van, de erősen gondolkodok azon hogy linuxra váltok. Ezek csak zabálják a memóriát.
2015. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha felteszed akkor a win 8-at , de lassabb lesz jóval a géped azzal számolj
2015. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az XP-t már nem támogaják lassan egy éve, mindenképpen válts. A Win7 talán kiforrottabb, de a Win 8 lájtosabb. Nekem gyengébb géppel is elfut, de egyébként Linux Mintet használok.
2015. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen konfiggal használtam win7-et és 8-at is. Elment rajta mindkettő, csak a régi agp-s kártyámhoz már nem volt driver a 8-ra. Most inkább linuxot használok, az sokkal gyorsabb.
2015. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Win 8-at életben ne próbálj ki, maga a Microsoft nyilatkozta frissen róla, hogy egy rakás trágya.


Win7 meg leginkább akkor jó, ha 4 GB ram van hozzá.


Amíg elzörög az XP addig nem feltétlen kell nyaggatni, mert a Win7 valójában egy felturbózott XP, bár az igaz hogy az XP-t lérte a Tervezett Elavulás, azaz a kompatibilitást biztosító csomagok már nem fognak feltelepülni rá.

2015. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
több mint 1 éve win 8 -at használok , miért lenne trágya? Ha nem trágya win 8-at raksz fel, akkor gond egy szál se, tökéletesen fut, gyors , tehát nem értem miért mondod ezt, ha nem is használod....
2015. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért trágya, mert mindenki aki teheti letörli, és felrak egy 7-et.


Annyira ppocsék lett, hogy ez az eladási statisztikákban annyira megmutatkozott, hogy a Microsot a következő windowst nem is win9-nek, hanem win10-nek fogja hívni, és a win7-ből fejleszti, mert mint nyilatkozták "a win8 egyszerűen pocsék, nem működik, egy katasztrófa".

2015. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert sokaknak nem tetszik , és akkor már egyből pocsék fos ez egy retek..de meg se ismeri , nekem tökéletesen fut probléma nélkül , szóval én megértem, hogy a statisztika meg stb azt mutatja...de van akinek tetszik van akinek nem....
2015. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt egyébként enyhén nevetségesnek tartom hogy régen a Win 98 csak úgy szaggatott 32 MB RAM-al, most meg egy sima Viber 180 MB-ot eszik.
2015. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!