Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik adathordozót válasszam...

Melyik adathordozót válasszam (pendrive)?

Figyelt kérdés
Kétféle pen drive közül választhatok, mindkettő 16 gigás, az egyik Kingston és "pici" (tehát alig szélesebb az USB csatlakozónál); a másik "átlagos" méretű, és ujjal tologathatós a zárja. A picinek szabadon van értelemszerűen a csatlakozója. A pici típusa(mielőtt elfelejteném): ADATA C008

2015. jan. 14. 21:06
 1/4 anonim válasza:
Én egy ADATA C008-as 16 gigásat használok pár hónapja, eddig nem volt vele baj.Ha jól tudom akkor olcsóbb mint a Kingston
2015. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fontos szempontjaim (mivel a kérdés nem egy nagyon kritikusan fontosnak tűnő dilemmára utal...), hogy praktikus legyen (a "fedél nélküli" csatlakozó mennyire hajlamosít a használhatatlanságra?) , gyorsan tudjak rámásolni vagy másolni róla, tovább tartson, és mindenféle minőségi dologban jól szerepeljen, amiben egy pendrivenak kell :-)
2015. jan. 14. 21:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves Első (21:08), köszi szépen! Mindkettőt négyezerért kapnám meg :))) Apum hozta, mert mondtam, h hozzon egy pendrive-ot (melómhoz), és a másikat majd visszavisszük az informatikus isminkhez.
2015. jan. 14. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
A tologatóst nem venném meg. Igazából ezt a típust ajánlanám [link]
2015. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!