Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártyám nem ad képet...

Zsolobolo kérdése:

A videókártyám nem ad képet csak a ventillátorok pörögnek. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Összeraktam egy új számítógépet. Alaplap:Asus B85M-G, Videókártya:GV-N970WF3OC-4GD

Rádugom az alaplapra a videókártyát, rákötöm a 8 és 6 tűs dugókat is, de bekapcsolásnál nincs kép csak pörög a ventije. Ha alaplapi kártyára dugom a monitort akkor van kép. A tápot és a videókártyát kipróbáltam egy másik gépen ott jó volt. Az alaplapot kipróbáltam egy régebbi videókártyával és azzal működött. Amikor be van helyezve a videókártya és az alaplapra kötöm a monitort akkor nincs kép szóval nincs gond a prioritással. De akkor mégis mi a gond?



2015. jan. 15. 23:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
biosban automatán a külső 970-es videokártyát veszi alapnak, vagy a gyári integrált az alapértelmezett? ezt is meg kéne nézni.
2015. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Automata érzékelésen van
2015. jan. 16. 00:13
 3/19 A kérdező kommentje:
Bedugtam a monitort az alaplapra. Beléptem biosba. Átállítottam hogy a pcie legyen az elsődleges. Mentés, újraindítád majd amikor bejött a windows rendesen lekapcsoltam a gépet. Lekapcsoltam a tápot. Bedugtam a videókártyát rákötöttem a monitort. Ugyan úgy nincs kép csak pörög a venti. Kikapcsoltam a gépet, ,ekapcsoltam a tápot. Kivettem a videókártyát és visszadugtam az alaplapira a monitort. Táp fel és bekapcs. Beléptem bioszba, de a beállítás visszaállt pcie-ről automatára és a biosz órája is visszaállt 2009-re
2015. jan. 16. 00:25
 4/19 anonim ***** válasza:

az korrekt hiba, de akkor a bios rosszalkodik. Az alaplapodat használtan vagy újonnan vetted?


Az alaplapon szokott lenni egy gombelem, ami a folyamatos áramellátásért hivatott, lehet az haldoklik, ezért resetel a bios (ha az idő visszaáll, általában ez a hiba), érdemes lenne egy újat venni bele és megnézni azzal.

2015. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindent újonnan vettem
2015. jan. 16. 00:48
 6/19 anonim ***** válasza:
ha teljesen új akkor kézhezvételtől számított 14 napon belül visszaküldheted cserére, nem javításra, hanem rendes cserére.
2015. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kompatils egyáltalán a leírt videókártzyám az alaplappal?
2015. jan. 16. 03:58
 8/19 A kérdező kommentje:
Most meg sipol és azt írja bekapcsolásnál hogy cpu over voltage error
2015. jan. 16. 04:08
 9/19 anonim ***** válasza:
Egy másik tápot próbálj meg ebben a gépben.
2015. jan. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
tuti noname kinai tápot vettél. írd le légyszíves a márkáját pl : lc power ,hkc,m-tech,n-power ezek alapból kuka tápok de még akad bőven gagyi márka.
2015. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!