Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP650 Wifi probléma (? )

HP650 Wifi probléma (? )

Figyelt kérdés
Adott egy HP 650 H5V82ES típusú laptop, amelyet nem rég vettünk használtan. Arról lenne szó, hogy amikor játszok, vagy bármit csinálok de csak egyedül vagyok egy Wifi, akkor működik rendesen a net, de ha mondjuk átmegyek a haveromékhoz játszani akkor nála tökéletes a játékmenet, nálam meg 5másodpercenként beszaggat 2másodpercre. A játék gépigényével nincsen baj, hiszen elég alacsony ennek a gépnek a konfigjához, (egyébként a lolról beszélek) és biztosan, hogy a net okozza a szaggatást, laggot, amiközben látom, hogy a haveromnál simán átlagos ping van. Valaki tudja mi lehet a probléma? A drivereknek próbáltam utána nézni de nem igazán vagyok ebben penge.

#HP #laptop #wifi #wifi probélma #hp 650 driver
2015. jan. 16. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen routered van? Milyen neted van? Haverodnak milyen netje van?


Pár dolog okozhatja.

2015. jan. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából otthon is, meg haveroméknál is tp link van, de fordítva is igaz, ha ő jött át ugyan ez a helyzet állt elő
2015. jan. 16. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!