Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyári gép, vagyis nem általam...

DanikaR kérdése:

Gyári gép, vagyis nem általam összerakott gép. így vettem és ez a hiba üzenet jelenik meg bekapcsoláskor, valaki valami megoldást? :/ kepfeltoltes.hu/view/150116/omgff_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 16. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
azt írja, hogy a jelenlegi rendszer nem támogatja a cpu-t, nézd meg milyen alaplap típusa és milyen a proci, aztán nézd meg az alaplap weboldalán, hogy benne van-e a támogatási listán, lehet, hogy bios frissítés kell az alaplapnak.
2015. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utána néztem, benne van viszont voltak problémák a kompatibilitással. Aztán kiadtak egy frissítést, az van fent a legújabb, de ugyanúgy fent áll a probléma :/
2015. jan. 16. 19:37
 3/5 semanov válasza:
Szia! Ha garanciális szerintem vidd vissza! Ne szorakozz vele, mert lehet, hogy több energiát emészt föl! Ha újra kell raknod a gépet, ugyan ezt fogja csionálni valoszinű! Vagy próbálj másik procit belerakni!
2015. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 T/Z ***** válasza:

Ne csinálj vele semmit, mert elvész a garanciád.


Vidd vissza, segítenek megjavítani, biztosan nem direkt csinálták a hibát. :)

Lehet nem is tudnak róla, mert összerakás után csak bepöccentették, elindult a post képernyő, és már kapcsolták is ki, szóval nem nézték meg, h mi van a képernyőn.

Ahol sok gépet raknak össze, ez megeshet.

2015. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenképp visszaviszem. az a legtisztább.
2015. jan. 16. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!