Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Az eddig műkődő számítógé...

SOS! Az eddig műkődő számítógépet szétszedtem, azóta nem működik. Miért? Lent bövebben.

Figyelt kérdés
Az eddig működő gèpemet szètszedtem, mert kiszerettem volna cserèlni a vinyót, ami vègül nem is sikerült, ezèrt vissza is raktam a règit, de nem is ez a lènyeg, hanem az, hogy azóta nem működik. Összedugtam a monitorral, tápkábellel, egèrrel, stb. Majd mikor felkapcsolom a tápot felvillan a ledes venti, meg pördül egyet a CPU ventije ès ennyi, nem csinál semmi többet. Ha ezután benyomom a bekapcs gombot akkor nincs semmi, mèg villanás se.

2015. jan. 16. 21:55
 1/5 A kérdező kommentje:
A táp egy 1 èves corsair cx 430, azzal szerintem nincs gond (eddig tökèletes volt).
2015. jan. 16. 21:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedd szét megint. És mindent aprólékosan ellenőrizve tegyél vissza. Amúgy nem ronthattad el a gépet, nem valószínű. Amúgy miért nem tudtad kicserélni a vinyót? Pár kábel az egész.
2015. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. A vinyót a beèpítőkeret miatt nem tudtam kicserèlni, mert ami csavarom volt a kerethez az a règi vinyót tartotta az újban örökhajtányos volt ès semmit nem tartott, csak kiesett belöle magától. Zárlat vagy hasonló, akkor nem lehet, ugye?
2015. jan. 16. 22:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt van tipp milyen kábel nincs a helyèn?
2015. jan. 16. 22:20
 5/5 T/Z ***** válasza:

Processzor melletti P4-es csatlakozó. (Esetleg 8 pólusú.)


Videokártya tápcsatlakozója.


De ezeket ki is írná a képernyőre, ha nem lennének bedugva (asszem).

2015. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!