Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » WiFi Adapter miat kekhalal?

IstvanGTA kérdése:

WiFi Adapter miat kekhalal?

Figyelt kérdés
van egy TP-Link Adapterem model:TL-WN723N es internetmegosztasra hasznalom az APSoft segitsegevel!Egyik nap halgattam zenet CD rol es csatlakoztattam az adaptert es bedobta a kekhalalt a gep!LEtoroltem a drivert de hogy ujra telepitsem keri hogy csatlakoztassam a hardveret es akkor megint bedobja a kekhalalt!AZ a kerdesem hogy hogy tudom megoldan hogy a gep ne ismerje fel az adaptert?

2015. jan. 17. 12:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Az operacios rendszer Windows XP
2015. jan. 17. 12:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami virusod van Ami akkor bujik elö amikor AZT csatlakoztatod vagy simàn a windows nem tudja feldolgozni! Rakd/rakasd újra a windowst s akkor Mar nem jelentekzik
2015. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mas megoldas nincs?
2015. jan. 17. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
vírusirtók futtatása.
2015. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha a géped elviszi a win7-est akkor már azt telepítsed.XP-nek már úgyis vége.Vagy linux-t.
2015. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!