Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadnak a játékok? Ez a...

Miért akadnak a játékok? Ez a videókártya milyen DirectX-es?

Figyelt kérdés

A gépem:

AMD Athlon X4 5150

AMD Radeon HD 8400 2GB

Ram Kingstone Hyper X Blue 8GB ram

Windows 7 Ultimate 64bit

na szval nekem azt mondták hogy ez a kártya DX11.1-es (a tulajdonságok >élményindex > részletes teljesimények be csak DX10-et ír Pl: Sleeping Dogs mikor 2gb ramom volt ment szépen Medium Highon de most feltelepitem és szerteszét laggol de nem csak ez a többi játék is


2015. jan. 17. 18:54
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Nem videokártyád van hanem APU -d, vagyis egy processzor és egy GPU egybeépítve. Nem is értem miért írod hogy 2 GB -os mikor ennek nincs is saját memóriája, a rendszer RAM -ból veszi el ami a működéséhez kell.


Ez az APU egyébként DX 11.2 -es, de NEM JÁTÉKRA LETT KITALÁLVA! Vegyél egy rendes diszkrét videokártyát min 30 eFt -os szegmensbe, és nem lesz gondod a játékokkal.

2015. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha értem tudom hogy procecesszorba integrált.. szval akkor DX11.2?
2015. jan. 17. 19:06
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

[link]


"The CPU is compatible with DirectX 11.2, OpenGL 4.1 and OpenCL 1.2 APIs"

2015. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!