Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyiket használja...

Szerintetek melyiket használjam HTPC-hez? Alaplapi Realtek ALC892 Hd integrált 7.1 hangkarit, vagy nyomjak bele egy Creative XFi Extreme Music régi gépeimben jól szolgáló hangkarit?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ha van kéznél mindkettő, meddig tart kipróbálni mindkettőt? :)))
2015. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A próbálgatást szeretném elkerülni, igazából az integrált hangkártyát szeretném ha véleményezné valaki....

Tudom hogy a régebbiek nem voltak jó minőségűek,de ezek már komolyabbnak tűnnek....ami közel sem biztos hogy igaz is...

2015. jan. 18. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen rendszerhez van csatlakoztatva a Htpc? Legoptimálisabb a hdmi használata lenne.
2015. jan. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A HDMI megtalálható az alaplapon, ez nem is kérdéses hogy ezt használjam... csak a hangkártyák között vacillálok.
2015. jan. 19. 06:07
 5/10 anonim ***** válasza:
A hdmi mellé nem kell hangkártya.
2015. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Miért ne kellene HDMI mellé hangkártya?! Semmi köze a kettőnek egymáshoz....kell egy optikai kimenet, amivel csatlakozok egy Logitech Z5500-hoz.

Tehát még él az első kérdésem!

2015. jan. 19. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezért kérdeztem, hogy milyen rendszerhez akarod a HTPC-t.

Hdmi-n hang is ki tud menni, és legjobb minőségben azon keresztül tudod kitolni a gépből.

2015. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

HDMI csak a tv-be menne, a hangot optikai kábelen vinném tovább a házimozihoz, esetleg direct 6 csatornán.

Alaplapom ASRock QC5000 wifi/ITX integrált hangkari optikai kimenettel.

Másik hangkari THX Certificed XFI, direkt kimenettel. Ezt használtam brutál jól szólt(tisztán) a régebbi gépemben.

XBMC-t szeretnék majd telepíteni, és nem tudom hogyan fogja tudni kezelni a jó pár éves xfit.

2015. jan. 20. 08:33
 9/10 anonim ***** válasza:
A KODInak (Xbmc) nem lesz gond a hangkártya. En a helyedben a thx miatt azt tenném bele. A Logitech cucc ok, de a házimozi kifejezéstől azért ez a rendszer még messze van. Nem nagyon lehet összehasonlítani egy külön házimozi erősítős rendszerrel rendes hangszórókal.
2015. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez tény; de hangzásban jó néhány " házimozi rendszert" kenterbe ver. Ezért van THX logo a Z5500-on is.. ;) Köszönöm válaszaid!
2015. jan. 21. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!