Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért gajdul meg bizonyos...

Miért gajdul meg bizonyos időközönként a billentyűzetem?

Figyelt kérdés
Tudom van olyan is, mikor az ember megnyom valami kombinációt, és angolra vált a billentyűzet, de szerintem nálam nem ez van. Bizonyos időközönként előjön, nem igazán tudom megmondani hogy milyen rendszerességgel. Már csak azért gondolom hogy nem angolra vált át, mert pl olyankor a J K L -re számot ír be, meg hasonlók. Olyankor újra indítom a gépet, és megint jó. Miért csinálja ezt?
2015. jan. 19. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom laptop. Bekapcsoltad a Num Lockot.
2015. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eVoLNT5 ***** válasza:
belefolyt a tea? másik usb port vagy ps\2-re átalakítod?
2015. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezek közül egyik se
2015. jan. 19. 09:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet dögledezik. Régen barátnőm belefolyatta a szénsavas narancs üdítőt a billentyűzetembe, és az "ASDF" gombok még 5 másik gombot is leírtak egyben.. Minden bolt zárva volt, nekem meg szükségem volt bill-re. :D Ha számodra mindegy milyen billentyűzetet használsz, 2000 FT alatt lehet már kényelmeset vásárolni.
2015. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 eVoLNT5 ***** válasza:
Akkor csak az amit írtam, új billentyűt tessék venni. :)
2015. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Alig múlt egy hónapos a billentyűzet...
2015. jan. 19. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor elvileg még van rá garancia.
2015. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!