Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a config HUF ba mennyi lenne?

Ez a config HUF ba mennyi lenne?

Figyelt kérdés

Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz

Nvidia GPU GeForce GTX 770

RAM 8GB

OS 64-bit Windows 7



2015. jan. 19. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresgess rá egyesével az elemekre. Jó hogy már nem mi csináljuk helyetted.
2015. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amíg ezt a kérdést leírtad, addig már rég meg tudtad volna nézni. Nem értem az embereket.

Viszont: Minek akarsz 3770-et venni, amikor az már egy kifutó foglalatba megy. Van már újabb is (1150, i7 47XX)

Windows 7-et én már biztosan nem vennék. A támogatása hamarosan le fog járni, és utána csak biztonsági frissítések jönnek hozzá. Mindemellett a Win8 valóban nem éppen a legjobb os, de ha a külsőt nem nézzük, akkor talán a valaha volt legjobb os. Csak elcseszték ezzel a csempés vacakkal, ami táblagépre valóban jó, de az asztali gépekbe kár volt beleerőltetni. Na majd a 10 jó lezs.

GTX 770-et se feltétlen vennék, inkább gyűjtögetnék egy kicsit, és ott van a gtx 970. A 2gb memória ma már hajlamos elfogyni sajnos. Én R9 280-al (3gb) tapasztalom, hogy bizonyos játékok képesek megenni 3gb-t. És ez a tendencia nem fog csökkenni.


Ja, és ha CSAk játékra kell, akkor ez nem lesz jó. Vagyis jó lesz, csak ennyi pénzből jobbat is ki lehet hozni.

2015. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Proci 77-83k

Vidikari: (gyártó- és vram felszereltséggüggő) 78-92k

Ram: (szintén gyártó- és órajel függő) 19-25k (de, ha neked Corsair Dominator Platinum 8GB 2133MHz Cl9 kell, akk az lehet 33-36k)

Os: passz, talán 35k, ezt nem tom

Ahogy előzöleg is írták, Te is beírhattad volna a "gugliba", annyi időt venne igénybe, mint amennyi a kérdés kiírása volt.

2015. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!