Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elsötétülő kép miért?

Xtcpetya kérdése:

Elsötétülő kép miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan problémám volna hogy feltelepítettem a gépemre az eredeti integrált videókártya drivert . És amikor ujra indítottam még a logo-ig se tölti be a képet elsötétűl . Ha ujra akarom tenni akkor ugyan ez mintha nem bootolna a lemezről ugyan ugy fekete képrenyő. Nagy szükségem volna a gépre kérlek titeket segítsetek . Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 19. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hmm. Hát valószinűleg nem én leszek a megmentőd, de megpróbálok írni valamit.

Az integrált videókártya driver feltelepítése előtt már az integrált videó"kártyába" volt dugva a monitor? Szóval a driver előtt működött az integrált chippel?


Nézd már meg a kábeleket, meg figyelj oda a bootolásnál. A bios-ba betudsz lépni? Ott ad képet?

2015. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen az integráltba volt dugva a vga es jo volt mielött nem tettem fel a drivert . Kábelek rendben . Igen biosba be tudok lépni ott még van kép .
2015. jan. 19. 18:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor elvileg rendszerproblémád van. Valószinűleg nem törölted le az előző drivered, vagy rossz drivert raktál fel, esetleg rosszul, stb.

A formázásnál lehet azért nem adja be a bootolást, mert nincs prioritásban a lemezmeghajtó (ha dvd-ről telepíted). Ezt állítsd be a bios-ban, és nézd meg úgy jó e.

2015. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindig erről a lemezről telepítem a gépet eddig nem volt baj :S most hogy az a driver fent van a winchesteren azóta nem birok semmit sem csinálni vele.
2015. jan. 19. 20:13
 5/11 anonim ***** válasza:
De azt amit írtam, megpróbáltad?
2015. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze megnéztem mindent és jó
2015. jan. 20. 13:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg próbáltam csökkentett modban indítani de system32/config/system és ott vége nem csinál semmit
2015. jan. 20. 16:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Tehát BIOS-ban beállítottad hogy a lemezről bootoljon, és akkor se történik semmi ha formázni akarod? Ezesetben nem tudom mi lehet a baj sajnos..
2015. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ismerősönél le formáztuk a winchestert szóval full üres . Megpróbáltam telepíteni annyival jobb lett a helyzet hogy amikor irja hogy nyomjon meg egy gombot utána bejön hogy a számítógé hardver .... Es utána ugyan az . Tápot cseréltem mert mondták hogy esetleg az lehet a baj . De szerintem meg alaplap halt meg .
2015. jan. 20. 22:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Miután lenyomod a gombot, várj SOKÁIG! Meddig vártál? Nekem volt, hogy egy régebbi gépemnél legalább negyed órát (vagy picit többet) töltött annál a képernyőnél. IDE port hibás volt az alaplap. Ha van rá lehetőséged, kösd ki a lemez olvasód, és próbáld meg USB-ről telepíteni a Windows-t.
2015. jan. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!