Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a gépbe milyen alaplapot...

Ebbe a gépbe milyen alaplapot vegyek?

Figyelt kérdés

Gepem mostani konfigja:

Intel Pentium E5300 @ 3.00 ghz

4gb ddr2

Sapphire Radeon HD 4500 512mb

windows 7 professional

ASRock G31M-GS (CPUSocket)


gta v akarom vele jatszani med-high 1366x768 kepfelbontassal anti aliasing nelkul.

A vga ami lesz beleveve:AMD Sapphire r7 260x 2gb ddr5 vidikari lesz vagymeg ajanhattok

proci:abba segitsetek ezek johetnek szoba:


CPU AMD FX-4350 4core Box (4, 2GHz, 12MB)

CPU AMD FX-6100 6core Box (3, 3GHz, 14MB)

CPU AMD A8-6600K 4core Box (3, 9Ghz, 4MB)

CPU AMD A8-6500 4core Box (3, 5Ghz, 4MB)

CPU AMD A8-7600 4c Box (3, 1Ghz, 4MB)

CPU IntelŸ Core i3-3250 BOX (3.5GHz

CPU IntelŸ Core i3-4150 BOX (3.5GHz,

CPU IntelŸ Core i3-4160 BOX (3.6GHz


csak azt nemtudom hogy milyen alaplapot vegyek ja es meg 4gb ramhoz +2 gb lesz veve.leirnatok hogy meg fogja vinni jol a jatekot meg mek legjobb teljesitmenyben meg arban



2015. jan. 19. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha új alaplapod lesz, a DDR2 Ramok repülni fognak a gépből.
2015. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
es kell uj alaplap egyaltalan?nem baj ha repulni fognak csak irjatok le mert elsonek egy xbox onet akartam venni de az eleg draga es ez a pc is eleg jo lenne jatekokra
2015. jan. 19. 23:44
 3/9 A kérdező kommentje:
de amugy meg uj tapot is kell venni jaj ossze jottek igy a dolgok hutocsere alaplap,vidikari,ram,proci,meg jo hogy haz meg monitor van :D
2015. jan. 19. 23:47
 4/9 anonim ***** válasza:

nem lehet tudni, milyen cucc kell majd hogy med-high beállításon menjen a gta5, mert hiába van gépigény, nem jelent semmit manapság

ha azt vesszük figyelembe, akkor az r7 260x kevés medium high beállításra, ehhez a vga-hoz meg felesleges ilyen proci, mert egy gyengébb is kihajtja ezt a vga-t


egyébként az egész konfigot cserélni kell, egyszerűbb lenne ha mondanál egy árat, amiből a lehető legjobb konfigot összerakjuk neked

2015. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hypno ***** válasza:
Ha nem akarsz egy új gépet összerakni, akkor elegendő volna ebbe a gépbe egy combosabb használt videokártya. Pl. egy HD7770-es. Az 20 ezerből meg van a hardveraprón és szerintem az igényeidnek és a felkészültségednek meg is felel.
2015. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jaj de a proci csak ket magos minimum 4 kell neki

vagy inkabb vegyek next gen konzolt?

2015. jan. 20. 15:22
 7/9 hypno ***** válasza:

#6

A te pénzed, a te döntésed.

De szerintem még nagyon messze vagy attól, hogy eldöntsd a dolgot.

Bogarászd a Prohardver cikkeit.

2015. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ne a velemenyedre vagyok kivancsi hanem a kerdesemre a vlaszt akarom megtudni ha ne tudsz normalisan valasozlni akkor inkab ne is irj :D
2015. jan. 21. 15:39
 9/9 hypno ***** válasza:

#8


Szerintem ne nagyon sértődj meg azon amit írtam, mert hidd el, hogy nagyon jó tanács volt. Ha kicsit konyítanál a dologhoz, akkor értenéd mirről beszélek.


Amúgy meg a kérdésedben felsoroltál nyolc féle processzort, amik négy különböző foglalatú alaplapba valók, de nem olyanba mint a te alaplapod, és te ezt nem tudtad. A prohardveren olvashatsz róla.

Drágállod az XBoxot, de a processzorok fele a hozzá való alaplappal kb. egy XBox 360 ára.

Nem igazán vagy tisztában a memória szabványokkal, így azzal sem, hogy a meglévő RAM-ot az új proceszorokkal és alaplappal nem fogod tudni használni. Azt, hogy a processzorok közül melyek azok amelyek minél nagyobb sebességű memóriamodulokat igényelnek, és miért, azt ismét csak megtudhatod a prohardveren, mint ahogyan azt is, hogy a különböző videokártyáktól milyen sebesség várható.

2015. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!