Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen "gamer" egeret vegyek...

Milyen "gamer" egeret vegyek max 5000FT-ért?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy ne kattogjon hangosan!

2015. jan. 20. 06:59
 1/5 hypno ***** válasza:

Az egérben mikrokapcsolók vannak, ezért a kattogás kikerülhetetlen. Ha csak téged zavar, akkor ne foglalkozz vele, mert a headset alatt úgysem hallod.


Azért én azt szoktam javasolni, hogy menj el egy nagyobb MeiaMarkt-ba és vedd kézbe a jelölteket (Játékra csakis vezetékest). Próbáld ki, hogy mennyire áll kézre, mennyirekényelmes a fogása, és - ha ez a hepped -, milyen hangosan kattog. Vásárolni nem ott kell, viszont próbálgatni a legjobb hely.

2015. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a4tech x7 egerek vannak ennyiért kb amik nem rosszak hozzá teszem !
2015. jan. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 ezerert max a rajta levo felirat lesz gamer
2015. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HUN_Sector ***** válasza:

Szerintem ő a kinézetre gondol gamer alatt. Egy logitech gamer kinézetű egér már 2500 ft. Pl. :)

De pont 5000 környékén van a rizikós sáv. Megjelennek a középkategóriás gyártók (pl. trust), akik elsózzák az ipari hulladékukat. Így használtam el 1 év alatt lightosan 4 egeret (közte 2 trust), görgők, mikrokapcsolók tönkremennek idő előtt.


A végén egy 990 ft-os auchanos kínai egér vált be, ami idestova 1 éve teszi a dolgát, elég keményen nyúzva (world of tanks, thief, TF2, wasteland 2 alatt).


Amit ki akarok mindebből hozni, hogy vagy veszel egy 10000-es egeret, ami gamer kinézetű és anyagminőségben is már belépő ebbe a kategóriába, vagy veszel 5000-ért irodai kivitelt (2 gomb, görgő, dpi váltó). De ha 8 csudagombos, gumírozott, világítós hiperszupermega ergonomikus egeret nézel ki, ennyiért hamar tönkre fog menni.

2015. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a trust az tényleg elég gagyi .. nekem már a tapintásra is érződőt a minőségtelen műanyag. a4tech egerek viszont nem gagyik ezt sokan alá is írják és kezdő gamer egérnek meg is állja a helyét.
2015. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!