Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videovágásra, néha játékra...

Mimicry kérdése:

Videovágásra, néha játékra milyen alkatrészeket raknátok össze max 300. 000-ig?

Figyelt kérdés
ssd,hdd lenne már, intel lapú lenne jó

2015. jan. 20. 09:22
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

i5/7(K), Z97, 970/290

Vágásnál háttértárak a lényegek, szerkesztésnél, render, konvert... Jön be a cpu és ram majd vga a munkába

2015. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 daniel1385 ***** válasza:
szóval ha jól értem, SSD és HDD már nem kell, mert már megvan?
2015. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig segítségeteket! Így van ssd és hdd szerencsére már van egész jó, ezzel nincs gond, viszont kénytelen vagyok asztalira váltani, így lényegében ház&hűtés sincs. Napok óta bújom az oldalakat, de sok igényből visszább kellett vennem a költségek okán. 300ból én ezt tudtam összerakni intelre:



- Intel Core i5-4670K 3,40GHz processzor

- MSI Z87-G45 Gaming alaplap

- MSI N760 TF 2GD5/OC NVIDIA GTX 760 2GB videókártya

- HyperX Fury Black 8GB 1866MHz memória

- Corsair CMPSU-750CX 750W tápegység


- Arctic Freezer i30 (320W) processzorhűtő

- Cooler Master Midi Silencio 650 ház

- TP-LINK TL-WN881ND 300M Wireless PCI-E kártya


Nem egy high end konfig, de még épp árba benne van. Ha valakinek van ötlete, tanácsa, szívesen fogadom! (:


Ha lesz lóvé vennék még egy ugyan ilyen videókarit duálba, bár ez lehet marhaság. Ugyan így a ram is bővítve lesz.

2015. jan. 21. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!