Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire r7 260x 1gb DDR5...

Sapphire r7 260x 1gb DDR5 videókártya mennyire jó? Hogyan húzhatom? Hány +fps-t kaphatok?

Figyelt kérdés

Szetetném húzni a videókártyámat. AMD Catalyst vagy MSI Afterburnerbe inkább? Tudom hogy nem lesz túl sok fps változás de az AC Unity-hez pár plusz fps is elég, processzor húzást már megcsináltam.


memória mérete: 1024

gpu órajele: 1050

memória órajel: 6000

Meddig és hogyan húzzam ezeket? pl 1100 majd 1200 és 6100 6200? Mennyi a normális hőmérséklet még terhelés előtt után?



2015. jan. 20. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nem OC verziót veszel akkor semmi baj :)

nagyon jó kis kártya nekem egy Asus r7 260X 2gb van nincs vele bajom csak sajnos az enyém OC verzió volt és gyakran kifagyott :/ vga bios flash után jólett

2015. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HUN_Sector ***** válasza:

Ha nem oc, nem nagyon fogod tudni húzni.

Bizonyos gyártók mellékelnek tuning programot a sima kártyáik mellé (pl. az általad is említett msi), viszont ott is általában három állás van (egy r9 270x itx gaming kártyára vonatkoztatva - ez van, ennek tudom a konkrét Mhz adatait):

silent: 900Mhz

normal: 1050Mhz

gaming: 1100Mhz

2015. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!