Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek I5 mai világba jó...

Szerintetek I5 mai világba jó processzornak számít játékhoz? Csak mert a közeljövőben beszeretnék szerezni egyet?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen énis nemrég tettem szert egy 4460-ra

Azért ezt választottam mert nem szeretem a tuningot és sokáig szeretném ha működne.


A proci kb 50k volt de nagyon megérte


Far cry 4 ultra 50%-os kihasználtság

Csak ajánlani tudom

2015. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HUN_Sector ***** válasza:
i5 és i5 között is van (lényeges) különbség. Melyiket nézted ki?
2015. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2


ezt : Intel Core i5-4460


Azt mondják a 4k-s verziók eléggé komolyak már.


Egyet nem értek az AMD 8 MAGOS procijai az inteléhez képest miért ennyire olcsó :O?

2015. jan. 20. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nem az számít, hogy hány magos a processzor.
2015. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HUN_Sector ***** válasza:

Számít, csak a sokmagos megoldások jobban kamatoznak egy több magot kihasználó alkalmazás alatt. A játékoknak 2-4 mag elég.

Az intel kisebb csíkszélességen dolgozik (22nm), az amd 32nm, ez eléggé meghatározza a cpu-k felépítését.


Nincs olyan egetrengetően nagy különbség játékok közt az erejükben, a fogyasztásukban annál inkább. Továbbá az amd-nek az eladások mértékének fenntartásához dömpingárral kell operálnia. Ettől függetlenül az ő termékeik is jók.


A kinézett 4460 jó cpu, elég lesz.

2015. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!