Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok és nem tudom milyen lenne a megfelelő. Hangtechnikával, videók vágásával foglalkozok amatőr szinten. Oprendszer választásával is hadilábon állok. (WIN vs OSx) Szeretnék tőletek segítséget kérni: oprendszerek előnyei/hátrányai (mindkettőnél) ha kérhetném konkrét laptopot is írhatnátok/linkelhetnétek. A keret úgy 800 és 1000€ között. Előre is köszönöm a válaszokat

2015. jan. 21. 15:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kicsit nézelődtem. Most is van egy egy hónapos gép eladó. Jóval a piaci ár alatt. 275e-ért, ha még el nem adták. Talán még alkudhatsz is belőle.

Igaz, hogy nem Pro, hanem Air, mert én azt keresek, de csak valamikor nyárra.

Viszont jól látható, hogy egy 320e Ft-os gépet is meg lehet venni jóval olcsóbban. Csupán azért, mert valaki ajándékba kapta és nincs rá szüksége.

2015. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat, tanácsokat és várom a továbbiakat!
2015. jan. 26. 14:42
 13/13 anonim ***** válasza:

Dell 7537 i7-es processzorral? :)

Én két hete vettem egy ilyet és nagyon nagyon tetszik. Nem volt olcsó, de nem bántam meg. 1000 Euroba pont belefér fullHD érintőképernyővel, i7 processzorral, 16GB Rammal, 2GB dedikált videókártyával, hibrid háttértárral, fém házzal, desigos töltővel stb...

Mondjak csak kérdés, hogy kapsz-e még valahol. Elég hamar kifuttatták a szériát. Ahol én vette ott is az utolsó darabot vittem el.

2015. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!