Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az XBox-om leformázta külső...

Az XBox-om leformázta külső winchesteremet. Mit gondoltok visszalehet hozni az adatokat? Elég kényes ügy!

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2015. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hdd regenerator-ral próbálkozz
2015. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sadi válasza:
Ha nem írtad felül akkor 95%-ban vissza nyerhető!!
2015. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat.

Sadi a te válaszod eddig a legszimpatikusabbn😊


A következő nehézségek az ,hogy nem ismeri fel a sz.gépem a vinyót akármit is csnálok vele.

2015. jan. 25. 08:20
 5/12 Sadi válasza:
Akkor kuka vagy kürt.
2015. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet kiszerelem a házból es satas uton keresztül probalok hozzáférni.
2015. jan. 26. 03:23
 7/12 Sadi válasza:
Így gondoltam én is és ha a gép felismeri akkor nyert ügyed van ha nem akkor próbáld meg egy másik pc-n + betenni ezt a winyót és ha ugy felismeri akkor töltsd le a MiniTool Power Data Recovery 6.8 és ezzel vissza jön minden. Sok sikert.
2015. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na végre. Valamilyen véletlen folytán felismerte a gépem a winyót. Elindítottam egy recoverit ,de nem a fent emltettet ,hanem másik 2 fajtát. Nost szépen szedi össze a fájlokat DE tudom ennek is örülnöm kellen DE rohadtul nem az a fájlok neve , mint eddig. :( Lehet , ha olyan Recoverivel hozom vissza ,ami pl. fizetős ,akkor az eredeti formában hozza vissza?
2015. jan. 28. 19:30
 9/12 Sadi válasza:
Adatokat vissza tudod hozni más név alatt ugyan is formáztad, és nem írtad felül, szerintem ennek is örülhetsz.
2015. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Naná!

Örülnék is , ha nem szopatna halálra a winyó. Csatlakoztatás követően kb 10 mp után minden gépemen automatikusan szétkapcsol. Nem értem mi lehet. Lehet beszélek valami forgalmazoval hatha van nekik tapasztalazuk.

2015. jan. 30. 03:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!