Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb a steeelseries...

Melyik a jobb a steeelseries vagy a roccat egerek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egeret CS:GOzáshoz, mert a mostani elromlott, és azt szeretném tudni melyik a jobb, tapsztalatok, esetleg ajánlások.:)

2015. jan. 23. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
egyik sem, a razer a jobb
2015. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha neked ezek a +!!%++ cool ledes 2786237352675 gombos gamer egerek tetszenek vegyél roccat-et vagy razer-t


a steelseries:egyszerű mégis nagyszerű nekem sokkal jobban tetszik mint ezek a csicsás fo*ok amik 2 nap után 8 felé törnek szerintem


Szal plusz egy steelseries

2015. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 halalfalo ***** válasza:
Steelseriest tudom ajánlani.
2015. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem érdekel h hány ledes, csak h milyen kényelmes és milyen jó a minőségük. ha van rajta 6 gomb az bőven elég annál több nem kell, de azér a két főn kívül legyen néhány voice chatre meg gránátokra
2015. jan. 23. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor Steelseries esetleg az egyszerübb razerek de azon elég drágák:(
2015. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 RaverLatabár válasza:
Nincs olyan hogy melyik a jobb!!! Midegyik egér jó csak talàld meg ami neked legjobban fekszik..Razer az szép de semmi hasznod nincs belőle hogy vilàgit mint a karàcsonyfa ( ezért is dràgàbb )bàr birsz vele menőzni kicsit..Én Steelseriest hasznàlok amióta élek, 2 egerem volt idáig..soha nem romlottak el, csak meguntam és lecseréltem..mocskosul minőséges! Roccat - ot meg a haverom hasznàl amióta az eszét tudja..szal amennyi ember annyi stílus!!!
2015. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!