Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom kikapcsolni a...

Hogy tudom kikapcsolni a laptop billentyűzetett?

Figyelt kérdés
Nem akarom eltávolitani,csak egy időre kikapcsolni.

2015. jan. 23. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Van nekem egy USB-s billentyűzetem,és a laptop bili azért nem jó mert mindig magától lenyómodik egy bili és elkezd irni.És próbáltam már megtisztitnai azzaz levenni a keyt róla.
2015. jan. 23. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:

-van erre egy magyar progi :


[link]

2015. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az eszközkezelőben letiltod. Gyors és még külső program sem kell hozzá. Ha kell, fél perc visszakapcsolni.
2015. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 kommentelő egy kicsit bővebben,hol található az a hely? mert szlovák a gépem pls segits kérlek
2015. jan. 23. 18:32
 5/6 A kérdező kommentje:
De nekem úgy kéne hogy az USB-s keyboardom menjen,csak az internal ne müködjön ami be van szerelve.
2015. jan. 23. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy én tudok szlovákul?

Win7: Számítógép ikonra jobb gomb, második lehetőség (Kezelés) majd bal oldalon alulról a negyedik (Eszközkezelő). Itt a Billentyűzet (Klávesnica?) menüpontot megkeresni, két eszközt kell látnod. Húzd le az USB-s billenytűzetet, el kell tűnnie az egyik bejegyzésnek. A fentmaradó eszközre kattins jobb gombbal és Tiltás (felülről a második, Zákaz?).

Csodálatos, nálam a billentyűzet nem tiltható le, viszont a webkameránál vagy a Bluetooth-nál ez működik. Érdekes. Lehet, hogy nálad sem fog működni?

2015. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!