Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom telepíteni...

Miért nem tudom telepíteni azt a szájbatekert windows 7-et?

Figyelt kérdés
Naszóval...Rufus nevű programmal (asztali gépen) csináltam egy Bootolható USB kulcsot GPT partícióval NTFS formátummal.Szépen meg is csinálta a program,de most a laptopomat nem tudom feltelepíteni ezzel a szarral.Ha legacy-re állítom a boot beállításokban akkor nagynehezen bejön a telepítő,de valami nem tetszik neki(illesztőprogram) és nem tudom folytatni.Ha UEFI-re állítom akkor az istenért sem akarja felismerni a pendrive-at.Mit tegyek?

2015. jan. 23. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

A Rufus-szal meg a pendrive-val magadnak keresed a bajt. Ha van CD meghajtó, akkor telepítsd lemezről, az a tuti. (UEFI-nél meg főleg.)


Ha nincs, akkor próbálj más programokat, pl. a hivatalosat. (Ugyanis a Microsoftnak van külön erre a célra programja.)


Harmadsorban kihasználhatod azt, hogy a vista óta a telepítés úgy működik, hogy image-et rak a vinyóra, azaz a legelső újraindítás után a lemezre nincs szükség. Tehát elvben az is lehetséges, hogy YUMI-val felrakod az ISO-t, aztán kalács. Többlépcsős telepítő ezekhez úgyse kell már.

2015. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!