Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladni a...

Mennyiért tudnám eladni a gépemet?

Figyelt kérdés
Új gépet vásárolok és így a régi feleslegessé válik, mennyire tudnám beárazni? [link]

2015. jan. 24. 19:50
 1/7 homo ludensz ***** válasza:
Az asztali gépeket ma már kevéssé díjazzák,de ha leírod akár privátban hogy mit tud a masina és mennyiért válnál meg tőle akkor eltöprenghetek én is rajta.
2015. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem rendeltem meg az újjat, bár mit tud... A processzor még nem korlátozz semmit, a vga, meg eddig vitt mindent legalább normál beállítás mellett fullHD-ban 30 FPS plusban, csak kíváncsi vagyok, hogy kb mennyit érhet most a piacon.
2015. jan. 24. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Én perifériák nélkül kb. 90 ezerre, perifériákkal együtt legalább 120 ezerre saccolnám, de szerintem az is jól járna vele, aki 130-ért veszi.
2015. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én olyan 50-re, max 60-ra tettem volna, de akkor közsi :D
2015. jan. 24. 21:29
 5/7 homo ludensz ***** válasza:
Teheted te 90-re vagy bármennyire az az egyszerű felállás hogy ha van rá fizetőképes kereslet akkor elkel,ha nincs akkor parkolópályára kerül.Félévente jönnek ki újabb s talán jobb megoldások és nézz szét a Veterán vagy hasonló oldalakon azt hiszem túlkínálat van.
2015. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

cpu 11, ram 20, vga 17, lap 9, hdd 8, dvd 1, ház 4, táp 8, mon 16, hűtő 3

Bill. 1, egér 1 >>> 99ezer

hardverapro.hu

2015. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 homo ludensz ***** válasza:
.....>>99ezer nosza! rajta rohanj s vedd meg!
2015. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!