Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HDMI - D-sub átalakító...

A HDMI - D-sub átalakító mennyire rontja a jelet?

Figyelt kérdés

Ilyen 5 ezer forintos átalakító?


Vagy lehet jobban járnék, ha DVI (valamilyen) - D-sub átalakítót vennék?


Videokártya cserekor (GTX 960) nem szeretnék új monitort is venni.



2015. jan. 25. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon. Nekem DVI-VGA átalakítóval van csatlakoztatva a 980 STRIX, és olyan gyalázatos módon vibrál meg csíkoz tőle a monitor hogy sötétebb játékokban élvezhetetlen. Kénytelen leszek monitort venni. Egyébként biztos hogy az átalakító a hibás, mert korábban két 660-as kártyám volt SLI-ben, és ugyanezt csinálták, neten is sok képet találsz róla
2015. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Király. :D


Akkor vehetek még 40e- ért monitort. :D


Na mindegy. Köszönöm azért. ^^


További szép napot.

2015. jan. 25. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igazsághoz hozzátartozik hogy én egy régi átalakítót használok, mert újonnan nem találtam sehol. Nem kizárt hogy egy 5k körüli jó minőségű átalakító rendesen le van árnyékolva, és nem vibrál. Én azt tanácsolom vedd meg a 960-ast, meg az átalakítót, és ha jó, akkor spóroltál 35 ezret, ha nem, akkor is használható amíg lesz kereted egy monitorra.
2015. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, egy próbát meg ér... :D


Ha meg nagyon zavaró lenne, addig visszarakom a 650-et.


Köszönöm azért.

2015. jan. 25. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!