Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebookom aljáról lekoptak a...

Notebookom aljáról lekoptak a Windows Serial betűk, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 betű vagy szám kívül olvasható... Már rengeteget próbáltam de nem fogadta el... Eredeti Win7 ragasztó amire nem voltak képesek 1 átlátszó fóliát rakni...

Ilyenkor mi a teendő?


2015. jan. 25. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ez kiírja a serialt, remélem az eredeti win7 van rajta. Aztán felírni! :))

2015. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos leformáztam, telepítettem az újat, most pedig 29 napom van hátra :D Nem lehet felhívni a Microsoftot vagy nem tudom...
2015. jan. 25. 20:37
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is, 3 nap...
2015. jan. 25. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Papírjain esetleg nincs meg? Vagy akiktől vetted, hátha van infójuk. Esetleg ms-t felhívni?
2015. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Zaciból vettem 2 éve, előtte pedig valami Lengyelé volt :D

Szóval akkor ennyi? Eredeti Windows elveszett?


Még van 2 sorszám, vagy a vonalkódot nem tudná valami beolvasni?

2015. jan. 26. 10:59
 6/12 A kérdező kommentje:

Na visszaírt a notebook gyártó és a Microsoft is nagy nehezen:

1.) Notebook gyártó Asus: Mi ilyent nem csinálunk, nem tudunk segíteni (húzzál any*dba magyarul)


2.) Microsoft: Sajnos nincs erre lehetőség, de vásároljon egy másik Microsoft terméket (na hogy másként...)

2015. jan. 28. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor ötlet: Beírod a típusát és kicsit szaszerolsz a neten képek és videók között. Lehet találsz egy fotót, ami hasonló gép aljáról készült és ott a serial. Nekem van egy régi gépem, amire találtam serialt. Aztán lehet szerencséd lesz.


Xp-nél úgy volt, hogy az ilyen telepítők automatikusan érvényesítették az xp-t. Win7-nél nem tudom hogy megy.

Egyszer a vaterán szereztem be egy ilyen telepítő másolatát (egyeztettem az eladóval), és a haverom gépére szépen sikerült telepíteni és OEM verzióval regelt is a telepítő.

Járj szerencsével.

2015. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vagy beírod gép típusa+OEM+serial?

Amúgy milyen gép pontosan, lehet körbenézek én is...:))

2015. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egy Acer v3-571g

Matrica: Windows 7 Home Premium OA

2015. jan. 29. 13:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem recovery partíciós ez a gép. Indításkor egy billentyűkombinációval lehet indítani a telepítőt, ha nem törölted le, de ez általában rejtett, szóval lehet meg van.


[link]


...kicsit nézz körbe, lehet ez a videó segít?

2015. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!