Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem hűti már le rendesen...

Miért nem hűti már le rendesen? Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy a8 6600k procim és eddig tökéletesen hűtötte a gyári hűtő, de pár napja nem tudta lehűteni terhelés alatt. Vettem egy nagyobb hűtőt de ez is csak 60-65 fok körül hűti le ami elméletileg jó de én 55 nem nagyon szeretném feljebb engedni.Másik meg az hogy a gép nem kapcsol sleep modba lekapcsol és rá mindjárt vissza és ha sokáig nem nyulok a géphez tehát asztalon hagyom kinyomom a monitort és 10-15 perc után visszajövök valami felnyomja 60 fokig a procit.
2015. jan. 26. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami vírus? Hallottam olyanokról, hogy vírus annyira le terheli a gépet és még mellé állítja a hűtőventilátorok kapacitását, hogy elfüstöl a gép..
2015. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy virus az eset smart 8 és marwel antivir vagy mi nem talál semmit se.
2015. jan. 26. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!