Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ABIT IS7 Elbír 1 db 2GB-os...

TheMatthew06 kérdése:

ABIT IS7 Elbír 1 db 2GB-os RAM-ot?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy lehet -e 1 db 2GB-s RAM-ot betenni 1 slot-ba, vagy inkább 2x1 GB-s RAM Lenne jó. Ha jól emlékszem mindkét esetben a RAM-ok 600MHz-ek. Nem szeretném kifüstölni az alaplapot, csak szükség lenne Operációs Rendszer váltásra, ugyanis az Windows XP-t tényleg lecserélném, és Windows 7 lenne a kiszemelt, csak a jelenlegi állapotban 2x512MB RAM van, és szerintem 1GB-vel nagyon lassú lenne a Rendszer. Ha valakit érdekel, a Processzor Intel Pentium IV 2,6GHz 2 maggal (a mag nem biztos), a videókártya: ATI Radeon 9600/X1050. Tudom nem jó gép, de tényleg szükséges lenne a rendszer váltás, és nem szeretném, ha az új rendszer betenne a RAM-nak, ezért kérdezem, hogy esetleg lehet -e így behelyezni a memóriákat.

2015. jan. 26. 21:19
 1/2 Lajtai László ***** válasza:
Szia. ha jól tudom ennek az alaplapnak lét fajtája van. Az egyikbe 2 a másikban 4 memória foglalat van. A lényeg hogy rakhatsz bele 2×1 GB memóriát. DDR400/333/266 kell bele.
2015. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2015. jan. 27. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!