Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelelő-e a konfig?

Megfelelő-e a konfig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért írok, mert szeretném a segítségeteket kérni abban a témában hogy mennyire működőképes/hatékony, hogy futtatná a konfig a játékokat (mert legőképp erre használnám), esetlegesen stream-elni lehetséges lenne-e vele. Nem igazán értek a hardverekhez :/. Ha van ötleted, hogyan melyik alkatrészt cseréljem le, ami ne legyen sokkal drágább, mert szeretnék az e körüli összeghatárnál maradni.


CPU-AMD FX-6300

MOBO-Asus M5A78L-M LX3

GPU-Sapphire R7 260x OC

Táp-EVGA 500W


Előre is köszönöm, a segítségeteket!



2015. jan. 27. 02:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy 8 giga ram :)
2015. jan. 27. 02:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Az alaplap nem egy tuning lap, de gondolom nem is akarsz tuningolni.

Egy FSP Hexa+ 500W-os tápegységet ajánlok az EVGA helyett.


A VGA és a proci jól kijönnek egymással.


8GB memóriát illene azért belerakni, de ha szűkös a büdzsé ( ezt nem írtad ), akkor elég a 2x2GB is. 1600mhz és CL9-es legyen.


Egyelőre ennyit tudok segíteni, mert késő van és már nem leszek, de írd ki mennyit szánnál a konfigra és majd esetleg korrigálnak rajta a nagyfőnökök.

2015. jan. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ami most van kiválasztva, az 1600 Mhz 8 giga kit2
2015. jan. 27. 02:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen , megfelelő.
2015. jan. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Osynho ***** válasza:
Az FX-ek alá illik jobb alaplapot tenni, mert még alap órajelen is lehetnek áramellátási gondok. A másik, hogy tuning nélkül is melegedni fog a proci (bár nyilván nem lesz használhatatlan) és ezzel együtt hangos lesz. Érdemes egy komolyabb coolert beszerezni a gyári helyett.
2015. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kitudnád fejteni bővebben az áramellátási-részt mert azt nem akarom hogy sokkal rosszabb legyen a teljesítmény/random leáljon a gép, viszont valahol spórolni kell, a hűtést meg a késöbbiekben fogom majd fejleszteni, arra már gondoltam :)
2015. jan. 28. 00:35
 7/8 A kérdező kommentje:

Naszóval, kicsit jobban neki ültem a dolgoknak és a tanácsaitokat követve kialakítottam egy újabb konfigot:

CPU-AMD FX-6300

MOBO-MSI 970A-G43

RAM-Kingmax 1600MZh 8 giga kit2 CL9

GPU-Sapphire R7 260X OC

TÁP-FSP HEXA+ 500W

és még hozzácsaptam egy cooler master x dream i117 procihűtőt(ez egy 2600 ft-os kis hűtő)

A kérdés még midíg az, hogy mennyire megbízható a konfig, viszont most kérdezném azt is, hogy megéri-e nekem az a kis processzorhűtő, vagy akkor inkább használjam azt amit a procihoz adnak?

2015. jan. 28. 03:34
 8/8 Osynho ***** válasza:

Ez egy elég jó cikk, elmagyaráz mindent:


[link]

2015. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!