Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összerakna nekem valaki egy...

Összerakna nekem valaki egy Gamer számítógépet 110 ezer ft-ből?

Figyelt kérdés

Még annyi hogy ha lehet a későbbiekben könnyen bővíthető legyen.(de csak ha nem nagy kérés)

Előre is köszi!

Üdv.


2015. jan. 27. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Asrock b85m alaplap -16k.

Pentium g3420 cpu -17k.

Crucial ballistic 4gb ram -10k.

Wd ezex 1tb hdd -15k.

Shaarkoon vs3-s hàz -7k.

Chieftec ctg-500 tàp -13k.

Sapphire r7 260x vga -32k.


Ez nagyjàból 110k , később mehet bele i5 , jobb vga , +4gb ram.

2015. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ennyiért APU-s konfigot vennék. Nagyon ellenzik de nagyon jó! Nekem is az van, tehát lehet lepontozni, tapasztalatból mondom, hogy nagyszerű.


AMD a8 6800k - proci

2X4 gb 2100mhz - ram

Ashcrock FM2a75pro4+ - alaplap

1 tb HDD

Sharkoon Vaya ház (nekem 2-es Value verzióm van

)

És később bővítheted egy videokártyával, de a proci GPU-jával is tökéletesen játszhatsz.

2015. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
APU nem játékra van, Pentiummal és dedikált vga-val jobban jár.
2015. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt azok mondják, akik nem használtak APU-t. Kíváncsi lennék, hogy el tudod-e érni egy pentium proci-val, hogy 30 fps-el fusson High-on az AC4.
2015. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet érni Pentium G-vel is :) mivel a VGA jóval erősebb, mint az APU-ban található IGP, és mivel elsősorban játékra a VGA a fontos, ezért jobb teljesítmény kap játékok terén Pentium G + dedikált VGA-val.
2015. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Értem, de ha már úgy is bővíteni akarja? Így jut pénz a 8 giga ramra, és később vehet VGA-t. Pentiummal új ram kéne később, és a procit sem ártana majd turbózni. Nekem tulajdonképpen minden másból profi hadverkre jutott pénz abból amit vga-n spóroltam. És később veszek mellé egy VGA-t is. És azt mondom jól jártam :D
2015. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt most nem igazán értem... Miért kéne ramokat cserélni processzor váltásnál? 8gb DDR3-as ram van haverom gépébe is a Pentium G2030 mellett, és semmi baja nincsen vele.


AC4 Black Flaggal pont ez az ismerősöm játszik is, bár még nem sok ideje, de játszik. R7 260X-szel egész szépen megy neki, Highon FullHD-be átlagosan 49fps-e van, nagyobb / nyíltabb területeken csökken csak 30-ra, de szerintem az is teljesen élvezhető.


Én nekem volt APU-m, egészen pontosan egy A6 6400k. Nem volt rossz processzor, és az IGP is egész erős volt 1866MHz-es ramok társaságában. Csak sajnos a Far Cry 3-at nem szerette. Medium grafikán küzdött a játékkal 1600x900-as felbontáson (és FullHD monitorom van!) 24fpssel. Nem volt a gépemmel baj, mert most sincsen. Egyedül a processzor és alaplap lett azóta kicserélve, meg persze kapott videokártyát a gép. Ezekkel minden megy maxon, bár igaz nem 2 forint volt, és használtan vettem őket így is... (I5-4570 (40k, 2 év gari) + ASRock Fatal1ty H97 KILLER (21k 2 év gari) + Gigabyte GTX970 G1 4GB GDDR5 (92k 3 év gari)).

2015. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csakhogy a te APU-d ára fele az én mostanimnak. Persze egyetértek veled is.
2015. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért, neked milyen APU-d van? :)

Egyébként nincs bajom az APU-val, de személy szerint nagy játékosoknak nem ajánlom. Aki keveset játszik kis monitoron kicsi gépigényű játékokkal vagy csak netezésre / filmezésre használja a gépet, annak inkább tudom ajánlani az APU-kat, vagy az Intel processzorokat (hisz azokban is van IPG, gyorsítani pedig ramokkal lehet végül is).


Nagyobb gamereknek (akik pl. napi több órát játszanak elég gépigényes játékokkal) esetleg videóvágóknak / szerkesztőknek inkább a dedikált vga-s megoldást ajánlom. Lényegében felhasználó függő a dolog, meg persze pénz kérdése, de aki jobban benne van a játékokban / videó szerkesztőkben, nyilván többet fog rászánni, mint az, aki csak napi max 1 órára ül le gép elé.

2015. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én olyan napi 4-5 órát gépezek, és olyan Battlefield 3-4 körüli játékokkal játszom. Valószínüleg 1 APU sem vinné magában az FC 4-et azt elismerem. De 110-ből egyik gép sem.
2015. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!