Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv, online világ! Azzal a...

Üdv, online világ! Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szeretnék egy olyan számítógépet, amit HD videóvágásra használnék és FULL HD minőségben renderelnék fél illetve egy órányi anyagokat rajta, milyen összeállítást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Teljesen új, komplett gép kellene, ami kihozható 200, maximum 250 ezer Ft-ból.

2015. jan. 27. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Videó vágáshoz csak Intel jöhet szóba. Nem tudom milyen szerkesztő programot használsz, ha tudja a GPU gyorsítást, akkor logikusan egy erős VGA kell és elég egy i5. Ha nem tudja, akkor i7 és elég egy gyengébb VGA. +természetesen 16GB RAM.
2015. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg Sony Vegas Pro 11-t használok, de szeretnék áttérni az Adobe Premiere Pro CS6-ra, ezért is akarok egy új számítógépet, amin problémamentesen és gyorsan vághatok.

A 16GB RAM helyett nem elég a 8GB?

2015. jan. 27. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdés jogos sajnos a mai memória árak mellett. Első körben elég lesz, aztán ha visszamegy az ára normális mértékben, akkor vehetsz még 8-at.
2015. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, pont az árak miatt kérdeztem és sajnos, ahogy látom az Intel processzorok árai is eléggé felmentek az elmúlt félévben.Pedig szívesen fektettem volna bele egy i7-es processzorba, de így marad az i5.

Erős VGA alatt mit értesz? 4GB vagy 2GB?

2015. jan. 28. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem memóriára gondolok, hanem Core teljesítményre. GTX760, GTX770, GTX780Ti, GTX970 - amire futja.
2015. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!