Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Macbook - hasznaltan melyiket...

Macbook - hasznaltan melyiket erdemes venni (melyik ev jarat) amivel meg ellehet meg dolgozni par evig, programozasra, egy kis photoshopra ha olcson akarom meguszni viszonylag /kb 300-400€ szannek ra/?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Semelyiket.
2015. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miert?
2015. jan. 28. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből max egy 2010-es gépet kapsz. Unibody Macbook-ot, ami a 13-as Pro elődje volt, vagy MBA-t. 150-160e-ért már jobbak újabbak is vannak.

Ezeknek a támogatottsága még elfogadható. Könnyen bővíthetőek is. Bár azt nem tudni, hogy a következő OSX telepíthető lesz-e még rájuk.

2015. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

320€ ert van egy lenovo ThinkPad t430

i5,8Gb ram,250GB ssd jo allapotban,inkabb egy ilyen? ez szerinted ennyit meger?

2015. jan. 28. 17:06
 5/6 A kérdező kommentje:
t420
2015. jan. 28. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén fogalmam sincs. Mivel én csak Macet veszek, más gépeket már meg sem nézek. Ezek már bizonyítottak nálam, ellenben más márkákkal amiket használtam és amiket ott tapasztaltam.

Telefonnál más a helyzet ott droid, de gépnél csakis Mac.

Viszont az tény, hogy én SSD-t tennék bele rögtön. Sőt valószínűleg fusion drive-ot csinálnék. Kivenném a DVD-t, mivel az úgysem kell már manapság, oda tenném a HDD-t és vennék még hozzá egy kisebb SSD-t.

Az újabb Air-ek meg eleve SSD-vel vannak szerelve.


Ezek az én szempontjaim. Viszont nálam az OSX és a programok stabilitása döntő.

2015. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!